Cezalar hep bize

Cezalar hep bize
Pazartesi 07.05.2012

"Türkiye'de ne olaylar var ancak kimse ceza almıyor. Fatih hocaya verilen cezalar gerçekten inanılmaz"

Galatasaray Yardımcı Teknik Direktörü Hasan Şaş, 2-2 biten Beşiktaş karşılaşmasının ardından Fatih Terim'e PFDK tarafından verilen cezaya isyan etti. Şaş, "Türkiye'de kimler ne ceza alırken, hoca bugün sizlerin karşısına bile çıkmıyor. Türkiye'de ne olaylar var ancak kimse ceza almıyor. Fatih hocaya verilen cezalar gerçekten inanılmaz" şeklinde konuştu.

F.BAHÇE DERBİSİNİ HEPİMİZ GÖRECEĞİZ
Fatih Terim'in ne soyunma odasına girebildiğini ne de kendileriyle konuşabildiğinin altını çizen Hasan Şaş, "Böyle bir durum gerçekten bizi üzüyor" ifadesini kullandı. Şaş, haftaya Fenerbahçe ile oynayacakları şampiyonluk karşılaşması için de, "Önümüzdeki haftaki maç için tek kelime dahi etmeyeceğiz. Bakıp, hepimiz göreceğiz" yorumunu yapmakla yetindi.

TOPLANTIYI PROTESTO ETTİLER
G.Saraylı futbolcular, Terim'e verilen cezayı protesto için maçtan sonra röportaj vermedi. Hasan Şaş da, "Fatih hocanın ceza alması futbol ayıbıdır. Bu ayıp içinde futbol konuşmam" diyip basın toplantısını bitirdi.

HEPİMİZ FATİH TERİM'İZ
Galatasaraylı taraftarlar, cezası nedeniyle maçı tribünden izleyen Fatih Terim'e büyük destek verdi. Tecrübeli hoca için özel hazırlanan pankartlar açılırken, federasyona tepki gösterildi.





Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN