function bdGetPathCount(){var pathCount=0;for (i=0;i0){pathCount++;}}return pathCount;}

Tezgah kuruldu

Tezgah kuruldu
Pazartesi 07.05.2012

"Bu oyun, sezon başından kurulmuştu. Biz de bunun figüranları olarak iyi hizmet ettik Olay son maça taşındı. Artık son derbiye çıkacağız. Kadıköy'de şampiyonluğa ulaşacağız"

Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, Kadıköy'de Fenerbahçe ile oynayacakları final maçında istedikleri sonucu alarak şampiyon olacaklarını söyledi. 2-2 biten maçın sonunda soruları yanıtlayan Dürüst, "2-0 galiptik ancak maç berabere bitti. Diğer taraftaki maç oyuncuları etkiledi. Bu oyun sezon başından beri kurulmuştu, biz de bunun figüranları olarak iyi hizmet ettik. Olay son maça taşındı. Artık son maça çıkacağız. Orada galip gelip, ya da berabere kalıp, kupayı alacağız. Önceden organize olmuş, planlandığı gibi oldu. Son maça kaldık.
Final maçımız var kazanmak istiyoruz" dedi.

BERABERLİĞE ÜZÜLMEDİK
Dürüst, "Şampiyonluğu kaybederseniz tepkiniz ne olur?" şeklindeki soruya ise şu cevabı verdi: "Tabii ki futbol bu, olabilir. Uzatmaları oynuyoruz.
Normal ligde rakiplerimize fark attık. 34 maçı önde tamamladık. 'Bir şampiyona daha oynayalım' dediler. Son maça kaldık. Hayırlı olsun." Dürüst, sonuca üzülmediklerine vurgu yaparak, "Bu maçın sonucuna kimse üzülmüş değil. Galip gelsek de averaj aleyhimize çalışıyordu. Kişilerin yaptığı hatalardan dolayı 'müesseseler ceza görmesin' dendi ama sadece tek biz ceza gördük" dedi.

Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN