Web Sürümüne Geç

  Bu bir mucize

  Bu bir mucize
  25 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 09:05

  Kadıköy'de 3 top direkten döndü, çizgiden toplar çıkarıldı, akıl almaz goller kaçtı. Topun sanki canı vardı; kaleye girmemek için inat etti ve 90 dakika sonucunda fileler havalanmadı

  F.Bahçe ile Trabzonspor'un Kadıköy'deki derbisi nefesleri kesti. 3 top direkten döndü, Gökhan Gönül ve Sapara, birer topu çizgiden çıkardı. Trabzon, son 10 dakikada mucize ötesi 3 gol kaçırdı. İlk yarıda F.Bahçe çok etkiliydi. İkinci yarının son bölümünde Trabzonspor, olağanüstü bir baskı kurdu, Olcan ve Henrique ile inanılmaz pozisyonlar harcadı. 12'de Sapara'nın füzesinde top üst direkte patladı. 21'de Alex'in bazukasında top yan direkte iz bıraktı.

  74'te Bekir'in kafa vuruşunda Sapara topu çizgiden çıkardı. 80 ve 83'te Olcan Adın, zor olanı yaptı ve topu ağlara gönderemedi. 86'da Henrique'nin şutunu önce kaleci Volkan çıkardı, Brezilyalı forvet bir kez daha kaleye gönderdi, top direkten döndü. Büyük heyecana sahne olan maçta taraflar, 1'er puanı paylaştı. Ligde Şükrü Saracoğlu'nda 45 maçtır kaybetmeyen Fenerbahçe, uzun süredir ilk kez yenilgiye bu kadar yaklaştı.
  Yükleniyor