Ocak'ta dört büyüklere yıldız yağacak

Ocak'ta dört büyüklere yıldız yağacak
Salı 01.01.2013

F.Bahçe, G.Saray, Beşiktaş ve Trabzon ara transfer döneminde kasırga gibi esecek. Dört büyüklerin listesinde birbirinden müthiş isimler bulunuyor. Bu futbolcuların bazılarının ücreti dudak uçuklatıyor. Transferlerin hangisi gerçekleşir hangisi gerçekleşmez bilinmez ama şu bir gerçek ki devler büyük düşünüyor

FENERBAHÇE
Kısa süre önce "Transfer yapacağız, paramız yok demeyeceğiz" ifadesini kullanan başkan Aziz Yıldırım transfer çalışmalarıyla yakından ilgileniyor. Fenerbahçe bombaları her an patlatabilir.

GALATASARAY
Cimbom'un sezon başından bu yana konuşulan "çileğinin" kim olacağı merakla bekleniyor. Abdurrahim Albayrak, Ali Dürüst, Bülent Tulun ve hatta Ünal Aysal çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

BEŞİKTAŞ
Samet Aybaba ile yeni bir hava yakalayan Beşiktaş, transferde rakiplerinden geri kalmak istemiyor. Kulübe ağır mali yük getirmeyecek isimlerle ilgilenen Kartal, özellikle forvet ve sol bek arayışında.

TRABZONSPOR
İlk yarıda umduğunu bulamayan Karadeniz ekibi, yapacağı takviyelerle ikinci yarıda zirve yarışına ortak olmaya kararlı. Trabzon'a son olarak, Al Sadd kulübünden ayrılan eski G.Saraylı Keita önerildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN