Web Sürümüne Geç

  Bursa'ya başarılar sunacağım

  Bursa'ya başarılar sunacağım
  08 Şubat 2013, Cuma

  Bursa'nın tam bir futbol şehri olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, "Elimde iyi bir kadro var. Büyüklerin puan kaybı sürer. Zaferler yakın" dedi

  Bursaspor, Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından teknik direktörlük koltuğuna Hikmet Karaman'ı getirdi.

  Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde attığı 2.5 yıllık imza sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karaman, "Başarı sunmak için geldik. Ben dersime iyi çalışırım" dedi.

  Karaman sözlerini şöyle sürdürdü: "Hedefleri olan bir takıma geldik. Bursa futbol şehri. Hem taraftarıyla, hem de medya ordusuyla. Şampiyon olmuş, Şampiyonlar Ligi'nde boy göstermiş bir takım. Elimizde deneyimli bir kadro var. Bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Şehre ve taraftarlara başarılar sunmak istiyoruz."

  Maç kazanmaya ihtiyaç duyduklarını, kafasında yeni ve farklı projeler olduğunu ifade eden Karaman, "Ligde inanılmaz puan kayıpları var. Bu sürecektir. Anadolu takımları için avantaj bir durum, yararlanacağız" açıklamasını yaptı.

  Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ertuğrul hoca ayrılınca bizim bir B planımız yoktu. Hikmet Karaman ile Gaziantep'te görev yaptığı süre içinde görüşmedik. Kendisi ne zaman ayrıldı, transferi için iletişim başladı. Beklentilerimiz artık çok büyük. Başarılı olmak istiyoruz."

  Serkan YETİŞMİŞOĞLU
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN