Web Sürümüne Geç

  Coşturun bizi

  Coşturun bizi
  16 Şubat 2013, Cumartesi

  Bursaspor taraftarını, "Türkiye'nin en büyüğü" olarak nitelendiren Hikmet Karaman, 2.5 yıllık görev süresi içinde başarılı olacağını iddia etti.

  Bursaspor'un tecrübeli teknik direktörü Hikmet Karaman, Elazığspor maçının çok önemli olduğunu belirterek yeşil-beyaz sevdalılarını tribünlere çağırdı. Karaman, verilecek destekle takımın da performansının artacağını söyleyerek, "Taraftarımızla bütün olmak istiyoruz. Zirve yarışından asla kopmuş değiliz. Seri galibiyetlerle çok avantajlı olabiliriz. Buna inanıyoruz" dedi.

  ŞAMPİYONLUK İÇİN

  Karaman, Bursa'ya gelme nedenlerinden birini de "Şampiyonluk" olarak açıklayarak sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu kulübün ne kadar büyük olduğunu herkes biliyor. Şampiyonluk için buradayım. Eğer bu olmazsa da Avrupa'ya gideceğiz. Buna tüm kalbimle inanıyorum." 2.5 yıllık sözleşmesi olduğunu ve bu süreçte hep zirvede olan bir Bursa sözü verdiğini açıklayan Karama**1 , "Türkiye'nin en büyük taraftarı bizde. Böyle bir topluluğa en iyisini sunmanız gerekir. Neler yapacağımızı herkes görecek" dedi. Karama**1 , Yılmaz Vural'lı Elazığspor'u yeneceklerini de belirtti.

  Serkan YETİŞMİŞOĞLU

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN