Penaltıya isyan etti

Penaltıya isyan etti
Pazar 24.02.2013

Bursa'nın hocası Karaman, G.Antep önünde aleyhlerine çalınan penaltıyı anlamadığını ifade ederek, "Her maçta buna benzer 2-3 pozisyon olur" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, G.Antepspor maçının gergin bir atmosferde geçtiğini ve bundan etkilendiklerini belirtti. Karaman rakiplerinin kazandığı penaltıya ise isyan ederek, "Penaltı golüyle ilgili fazla açıklama yapmak istemiyorum ama hakemler yeni kurallardan bahsediyor. Fakat bu tür penaltı gibi her 90 dakikada en az 2-3 penaltı verilmeli. Bunu da dikkate almak gerekiyor. Bir de kırmızı kart gördük. Puan açısından son derece önemli bir maçtı" diye konuştu. Tecrübeli hoca, yenilgiyi ilerleyen haftalarda deplasmanda oynayacakları maçları kazanarak telafi edeceklerini de iddia etti.

BURSA DÜN iZiN YAPTI
G.Antep'e yenilen Bursa'da futbolcular, dünü izinli geçirdi. Yeşil-beyazlı takım, Sivasspor ile perşembe günü yapacağı Ziraat Türkiye kupası maçı hazırlıklarına bugün başlayacak. Antep'den mağlubiyetle dönen yeşil-beyazlı oyuncuların moralsiz oldukları gözlenirken kimsenin ağzını bıçak açmadı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN