Web Sürümüne Geç

  Prosinecki: Galibiyet serisini sürdürmek önemli

  Prosinecki: Galibiyet serisini sürdürmek önemli
  Pazar 24.02.2013

  Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, ikinci yarıya çok iyi başladıklarını ve Gençlerbirliği galibiyetiyle bu seriyi sürdürmelerinin çok önemli olduğunu söyledi

  Maç sonrası bir değerlendirme yapan Kayserispor Teknik Direktörü Prosinecki, çok zor bir maç oynadıklarını söyledi. Oyuncularını mücadeleyi bırakmadıkları için tebrik eden Prosinecki, şunları söyledi:

  "Sahada zor bir karşılaşma yaşadık. Golü attık ve Gençlerbirliği'nin ataklarında serin kanlılığımızı koruduk. İyi bir seri ile geldik buraya. İyi bir galibiyet. Şimdi bu galibiyet burada kaldı. Mersin maçını düşünmeye başladık. Bugünün en önemlisi, galibiyet serisinin devam etmesi anlamında çok önemliydi."

  Maçın hakemi ve görülen sarı kartlarla ilgili bir hatırlatma üzerine de Prosinecki, "Hakemler hakkında genel tavrım yorum yapmamak. Bundan sonra da yapmayacağım. 3 oyuncumuzdan yoksun olarak sahaya çıktık. Yerlerine oynayan oyuncularımın performansından memnunum." diye konuştu.

  Kayserisporlu Aykut da, "Mücadelenin zor olacağını biliyorduk. İyi bir seri kazandık. İyi çalışıyoruz. Rakibimizi iyi biliyorduk. Çünkü puanlar yakındı. Seriye devam ettik ve inşallah daha da devam edecek." dedi.

  Okay da, "Mağlup olmama serimiz sürüyor. Önümüzde avantajlı bir fikstür olduğunu düşünüyoruz." diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN