Web Sürümüne Geç

  Ersun Yanal: Yarı finale çıktığımız için mutluyuz

  Ersun Yanal: Yarı finale çıktığımız için mutluyuz
  27 Şubat 2013, Çarşamba

  Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal da Mersin'e gelirken bir yandan maçı düşündüklerini, öte yandan akıllarının Trabzonspor-Medical Park Antalyaspor maçında olduğunu söyledi.

  Mersin'de kendi işlerini yaptıklarını ifade eden Yanal, Trabzonspor'un da maçı kazanmasıyla yarı finale çıktıklarını, bundan dolayı mutlu olduklarını vurguladı.

  Mersin'deki maçta özellikle genç oyuncuların saha içerisindeki performansından mutlu olduğunu dile getiren Yanal, şunları kaydetti: ''Bugün sahada birkaç oyuncunun dışında oldukça genç bir takımdık. Onların bu performansı göstermesi, rakiplerini yenmesi, bizim için sevindirici. Bundan sonraki süreçte önümüzde bir Galatasaray maçı var. O maça hazırlanıp hemen sonrasında takım olarak, bu performansımızı devam ettirmek zorundayız. Rakibimize bundan sonraki lig maçlarında başarı diliyorum. Temennimiz onların da istediklerini alması.''

  Futbolculardan Serol Demirhan ise hem ligde hem de kupada iddialı olduklarını ifade ederek, her iki kulvarda da başarılı olmak için çaba göstereceklerini belirtti.

  Futbolculardan Tarık Çamdal da Mersin'e bir üst gruba yükselmek için geldiklerine değinerek, hedefledikleri başarıyı gösterebildikleri için mutlu olduklarını kaydetti.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN