Hakan Leverkusen'e doğru

Hakan Leverkusen'e doğru
Pazartesi 16.06.2014 18:56

G.Saray'ın da transfer listesinde yer alan Hakan Çalhanoğlu, Bayer Leverkusen yolunda... Alman ekibinin CEO'su Schade, Hamburg'a teklif yaptıklarını açıkladı ve ''Biz oyuncuyla anlaştık' 'dedi

Bundesliga ekiplerinden Bayer Leverkusen'in milli oyuncu Hakan Çalhanoğlu için Hamburg'a 12,5 milyon avro bonservis ücreti ödeme teklifinde bulunduğu iddia edildi.

Bayer Leverkusen'in üst yöneticisi (CEO) Michael Schade, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, Hakan Çalhanoğlu için Hamburg'a yazılı bir teklif sunduklarını belirtirken, 20 yaşındaki oyuncuyu yaklaşık 3 milyon avro yıllık ücretle uzun süreli kontratla renklerine bağlamak istediklerini ifade etti.

''Biz oyuncuyla anlaştık'' ifadesini kullanan Schade, 20 yaşındaki futbolcunun ise Leverkusen'in teklifini sözlü olarak kabul ettiğini, bunu da Hamburg'a açık bir şekilde söylediğini kaydetti. Genç oyuncunun kendisi için Bayer Leverkusen'de bir gelecek gördüğünü savunan Schade, Çalhanoğlu'nun yapılanma içinde olan yeni bir takımın bir parçası olmak istediğini belirtti.

Bu konuda haziran ayı sonuna kadar karar verilmesini ümit ettiğini vurgulayan Schade, kimseyi sözleşmesinden ''kaba kuvvetle'' çıkarmak istemediklerini de sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN