Tabii ki Fotomaç

Tabii ki Fotomaç
Perşembe 30.04.2015

Bu yıl ikincisi düzenlenen Mersin Altın Palmiye Ödülleri'nde, Türkiye'nin en çok satan spor gazetesi FOTOMAÇ yine zirvede yer aldı. Yazarlarımız Erman Toroğlu ve Sinan Vardar da ödüle layık görüldü

Marka Kent Mersin Dergisi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Mersin Altın Palmiye Ödülleri' sahiplerini buldu. Ödüllere ambargo koyan Fotomaç, 'Yılın Spor Gazetesi' ödülünü kazanırken, yazarlarımızdan Sinan Vardar 'Yılın Spor Adamı' ödülüne, Erman Toroğlu da 'Yılın Spor Yazarı' ödülüne layık görüldü. Sinema, spor, basın, kültür-sanat, yaşam ve kent dallarında 63 isme ödül verilen törene tam anlamıyla yıldız yağdı. Erman Toroğlu, Ertuğrul Sağlam, Eşref Kolçak, Nuri Alço, Haldun Dormen, Sümer Tilmaç, Coşkun Sabah, Sinan Vardar, Yavuz Seçkin gibi isimlerin katıldığı gecede davetliler ünlülerle fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.

KATILIM YOĞUN OLDU
Ünlü
simaların akın ettiği ve katılımın oldukça fazla olduğu gecede Fotoma ç'ın ödülünü, gazetemizin istihbarat şefi Yılmaz Şenol aldı.

BİR GECEDE 3 ÖDÜL
Yazarlarımızdan Somaspor Kulüp Başkanı Sinan Vardar 'Yılın Spor Adamı' ve Erman Toroğlu da 'Yılın Spor Yazarı' ödüllerinin sahipleri oldular.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Yılın Spor Gazetesi: Fotomaç
Yılın Spor Yazarı: Erman Toroğlu
Yılın Spor Adamı: Sinan Vardar
100. Yıl Onur Ödülü: Yusuf Sezgin, Eşref Kolçak, Yılmaz Köksal, Nuri Alço, Bahar Öztan
Yaşam Boyu Onur Ödülü: Haldun Dormen
Yılın Sinema Ödülü: İlker Ayrık
Yılın Kadın Sinema Oyuncusu: Wilma Elles

Deniz KARA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN