Marka değeri artacaktır

Marka değeri artacaktır
Perşembe 11.06.2015

Gümüşdağ "Mevcut TFF ve başkanı Demirören ile yürüttüğümüz projeler var. Bunların tamamlanması gerekiyor" dedi

Kulüpler Birliği Vakfı'na başkanlık yapan Göksel Gümüşdağ, toplantı sonrası TFF Başkanı ve yapılacak seçimde de aday olan Yıldırım Demirören'e neden destek verdiklerini anlattı. Gümüşdağ "14 kulüp Türk futbolunda istikrar istediğini iletti. Yıldırım Demirören'le devam etmemiz gerek diyen kulüplerimize de çekimser kalan kulüplerimize de saygı duyuyoruz" ifadelerini kullandı. GÖKSEL Gümüşdağ, Yıldırım Demirören'le 'devam' yönünde görüş bildirmelerinde devam eden projelerin de etkisi olduğunu söyledi. Gümüşdağ "Mevcut beraberliğin Türk futbolunun marka değerine katkı sağlayacağını düşünüyorum. Özellikle çok önem verdiğimiz Süper Lig AŞ projesinin tamamlanması gerek" dedi. Kulüpler yayın gelirlerinin artacağı bu projeye sarılmış durumda.

'Adil olsunlar bize yeter'
Yıldırım Demirören ismine çekimser kalan Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu toplantı sonrası şunları söyledi, "Kim seçilirse seçilsin, futbolu adaletli yönetsin. Allah ve vicdan korkusu olan da böyle yapar. Şimdiden hayırlı olsun"

Bağlayıcı bir karar değil
Göksel Gümüşdağ 14 kulübün Yıldırım Demirören'i desteklediğini açıklamasına rağmen bu 'bağlayıcı' bir karar değil. Kulüpler sadece görüşlerini bildirdi. Seçim günü dün 'Demirören' diyen kulüplerin başka adayları tercih etme şansı bulunuyor.

Haluk Ulusoy çekilebilir

Kulüpler Birliği'nin kararı başkan adaylarından Haluk Ulusoy'u şoke etti. Taraftarı olduğu Galatasaray'dan dahi destek göremeyen Ulusoy'un seçimden çekilme yönünde karar alabileceği öğrenildi. Erdal Alkış'ın da çekilme ihtimali var.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN