Eto'o imzaya geliyor

Eto'o imzaya geliyor
Pazartesi 22.06.2015 00:00

Antalyaspor Çek futbolcu Ondrej Celustka 3 yıllık, Karşıyaka'dan transfer ettiği Rıdvan Şimşek ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Kırmızı beyazlı yönetimin bugün İtalya'da Eto'o ile yapacağı görüşmenin ardından yıldız futbolcunun akşam saatlerinde Antalya'ya gelmesi bekleniyor.

Süper Lig'in yeni ekibi Antalyaspor, Çek futbolcu Ondrej Celustka ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Daha önce Trabzonspor forması da giyen Çek futbolcu sabah saatlerinde özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçirildi. Daha sonra Hasan Subaşı Tesisleri'ne giden Celustka, kendisini kırmızı beyazlı renklere bağlayan imzayı attı. Antalyaspor, Karşıyaka Kulübü'nden transfer ettiği Rıdvan Şimşek ile de sözleşme imzaladı.

Eto'o imzaya geliyor
Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, Ondrej Celustka ile 3 yıllık, Rıdvan Şimşek ile 2 yıllık sözleşme imzalandığın söyledi. Ceylan, Eto'o'nun transferi konusunda ise Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer ile 2 yönetim kurulu üyesinin İtalya'ya gittiğini belirtti. Kamerunlu yıldız ile bugün İtalya'da masaya oturacak Başkan Gencer'in Eto'o ile akşam saatlerinde Antalya'ya gelmesinin planlandığını dile getiren Ceylan, "Eto'o'nun transferinde son dakika pürüz yaşanmaması halinde akşam saatlerinde Antalya'da olacak" dedi.

Antalyaspor Kulübü'nün yaptığı açıklamada, Eto'o'yu İtalya'dan getirecek özel uçağı ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Antalyaspor için tahsis ettiği kaydedildi
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN