Web Sürümüne Geç

  Hocaları atıldı diye 15 dakika topa dokunmadılar

  Hocaları atıldı diye 15 dakika topa dokunmadılar
  29 Şubat 2016, Pazartesi Güncelleme: 15:36

  Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde amatör futbol takımlarından Küçücekspor ile Aşağı Kirazcaspor arasındaki karşılaşmada hakem, Küçücekspor antrenörü Mehmet Fatih Fırat'ı tribüne gönderdi.

  Antrenör Fırat'ın, "Topa dokunmayacaksınız, bırakın istedikleri gibi atsınlar" uyarısı üzerine oyuncuları topa dokunmazken, karşılaşmanın son 15 dakikası rakip takım futbolcuları da kendi aralarında topu çevirdiler.

  Sakarya 1'inci Amatör Ligi A grubu takımlarından Küçücekspor ile Aşağı Kirazcaspor dün Akyazı'daki sahada karşı karşıya geldi. Aşağı Kirazcaspor maçı 2-0 önde götürürken, hakem Mehmet Akıncı karşılaşmaya müdahaleleri nedeniyle daha önce uyardığeı Küçücekspor antrenörü Mehmet Fatih Fırat'ı tribüne gönderdi. Mehmet Fatih Fırat sahadan çıkarken hakeme tepki gösterdi. Daha sonra sahaya doğru dönüp parmağını havaya kaldırarak, "Topa dokunmayacaksınız, bırakın istedikleri gibi oynasınlar" diye bağırarak oyuncularını uyardı. Küçücekspor'un oyuncuları topa dokunmayınca, Aşağı Kirazcaspor oyuncuları karşılaşmanın son 15 dakikasında kendi aralarında paslaşarak oyunu tamamladılar. Karşılaşma Aşağı Kirazcaspor'un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.
  Etiketler Futbol
  Yükleniyor