Web Sürümüne Geç

Ünlülerden tam destek

Ünlülerden tam destek
Çarşamba 13.07.2016 14:44

Samuel Eto'o Özel Vakfı'nın 10. yıl etkinliği kapsamında 16 Temmuz'da Antalya'da gerçekleştirilecek olan ve atv'den canlı yayınlanacak futbol karşılaşmasına Türkiye'den de pek çok ünlü isim katılarak destek verecek. Aralarında Orhan Gencebay, Hande Yener, Alişan, Kutsi, Altay, Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun'un da olduğu çok sayıda ünlü isim Eto'o Charity All Star ve Turkish Star takımları arasındaki futbol karşılaşmasını izleyecek.

Antalya Arena'da gerçekleştirilecek ve dünyanın gözünün çevrileceği futbol karşılaşmasını izleyecek olan ünlüler, Kamerun'da çocukların eğitimi ve gelişimi ile ilgili çalışmalar yapan Samuel Eto'o Özel Vakfı'na olan desteklerini, yayınladıkları görüntülü mesajlarla da duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tam desteği ve katılımı ile gerçekleştirilecek organizasyona iş ve siyaset dünyasından da çok sayıda isim katılacak. Konuklar, 15 Temmuz'da Regnum Carya Golf & Spa Resort'da gerçekleştirilecek galada da bir araya gelecek. Galada, ENBE Orkestrası da bir konser verecek. Galanın sunuculuğunu, atv oyuncularından Sera Tokdemir üstlenecek.

Dünyanın gözünü Antalya'ya çevirecek olan etkinlik kapsamında Türkiye'ye gelecek olan dünyaca ünlü futbol yıldızları arasında Messi, Puyol, Deco, Jay Jay Okocha, Michail Essien, Eden Hazard ve NBA oyuncusu Serge Ibaka da olacak. Eto'o Charity All Star ve Turkish Star takımları arasındaki futbol karşılaşmasından elde edilecek gelir, Kamerun'daki çocukların okul eğitimi, meslek edinme ve gelişimi ile ilgili bir dizi projede kullanılmak üzere Samuel Eto'o Özel Vakfı'na aktarılacak.

Etiketler NBA, Futbol, Türkiye, Altay
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN