Biriz birliğiz Türkiye'yiz

Biriz birliğiz Türkiye'yiz
Cumartesi 23.07.2016

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutu önünde de demokrasi nöbetini sürdüren cesur vatandaşlarımıza yazarımız Rıdvan Dilmen, Arda Turan ile sanat camiasından ünlüler destek verdi

Teröristlerin kahpe kalkışmasına yurdun dört bir yanında karşı koyan kahraman Türk halkı, hain darbe girişiminin tohumlarının atılmaya başlandığı ve kurşuna göğsünü siper edip şehitlerin verildiği Boğaziçi Köprüsü'ne akın etti. Binlerce vatandaşımız ellerinde Türk bayraklarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Bir olalım, birlik olalım, Türkiye olalım" sloganını haykırdı. Fetö'cü faşist katillere lanet yağdıran vatandaşlarımız Boğaziçi Köprüsü'nü Türk bayraklarıyla adeta kırmızı-beyaz renklere boyadı.

CUMHURBAŞKANI DA KATILDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinin önünde de hain kalkışmanın başladığı saatten itibaren süren demokrasi nöbetine dün sanat ve spor camiasından ünlü isimler de destek verdi. Yazarımız Rıdvan Dilmen, Arda Turan, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Acun Ilıcalı, Hadise, Fettah Can ve oyuncu Murat Yıldırım katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da canlı yayında yaptığı konuşma, Kısıklı'da demokrasi nöbetindeki vatandaşlarımıza dinletildi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA