'Türk milletinin olduğu her yer güvenlidir'

'Türk milletinin olduğu her yer güvenlidir'
Cumartesi 23.07.2016

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutu önünde de demokrasi nöbetini sürdüren cesur vatandaşlarımıza yazarımız Rıdvan Dilmen, Arda Turan ile sanat camiasından ünlüler destek verdi

ARDA TURAN: DEMOKRASİYİ CUMHURBAŞKANIMIZ'LA BERABER YAŞATACAĞIZ
BİZ ne kadar yüce bir milletiz. Siz hepimizin kahramanısınız, gerçek kahramanlar sizlersiniz. Bu ülkenin demokrasisine sahip çıktınız. Benim milletime yakışan budur. Siz liderinize yakışır şekilde davrandınız. Biz Müslümanız, ayıbı örteceğiz, gece gibi olacağız. Birlik olacağız, beraber olacağız. Siz canlarsınız. O yüzden hep beraber bu demokrasiyi en güzel şekilde, Cumhurbaşkanımız'la beraber yaşatacağız. Sizlere ve Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bu bayrağı rahatça dalgalandırabildiğim için.

RIDVAN DİLMEN: ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ OLSUN
Büyük liderimiz Cumhurbakanımız önderliğinde, özellikle vatandaşlarımızın katkısıyla çok şükürler olsun ki çocuklarım görmedi en azından. Allah torunlarımıza da göstermesin. Sayın Cumhurbaşkanımızdan bir ricam olacak. Bence ülkemizin de buna ihtiyacı var. Boğaziçi Köprüsü'nün adının, Şehitler Köprüsü olarak değişip tarihe geçmesini rica ediyorum.

BAŞKANI GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ: ONLARIN TÜRK MİLLETİ VAR
Liglerimizde değerli yabancı oyuncularımız var. Sosyal medyada 'Türkiye güvenli değildir', 'İstanbul güvenli değildir, geri dönün' gibi ifadeler kullanılıyor. Ben hepsine Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı olarak şunu söylüyorum; İtalya, Fransa, Almanya, İngiltere ne kadar güvenliyse Türkiye o kadar güvenli. Çünkü onların Türk milleti var. Çünkü onların birlikteliği, beraberliği, Osmanlı torunu ruhları var.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN