Web Sürümüne Geç

    Futbolda haftanın programı...

    Futbolda haftanın programı...
    13 Ekim 2017, Cuma Güncelleme: 10:32

    Futbolda Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 8. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

    Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    SÜPER LİG

    Bugün:

    20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

    Yarın:

    14.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    16.30 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

    16.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

    19.30 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye)

    15 Ekim Pazar:

    14.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

    16.30 Trabzonspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Medical Park)

    19.30 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker)

    16 Ekim Pazartesi:

    20.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

    TFF 1. LİG

    Bugün:

    18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir)

    Yarın:

    13.00 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye)

    15.00 Balıkesirspor Baltok-Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk)

    18.00 Gazişehir Gaziantep-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep)

    15 Ekim Pazar:

    13.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Çaykur Didi)

    13.00 MKE Ankaragücü-Boluspor (Ankara 19 Mayıs)

    15.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova)

    18.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim)

    16 Ekim Pazartesi:

    18.00 Grandmedical Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs)

    TFF 2. LİG

    Kırmızı Grup

    Yarın:

    14.30 Keçiörengücü-Menemen Belediyespor (Ankara Aktepe)

    15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Maltepe Hasan Polat)

    15 Ekim Pazar:

    14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

    14.30 Hatayspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Antakya Atatürk)

    14.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

    14.30 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi)

    15.00 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe)

    19.00 Mersin İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Mersin)

    19.00 Afjet Afyonspor-Eyüpspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

    BEYAZ GRUP

    Yarın:

    14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman)

    15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik)

    19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk)

    15 Ekim Pazar:

    14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü)

    14.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

    15.00 Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Nazilli İlçe)

    15.00 Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Vefa)

    18.00 Şanlıurfaspor-Sakaryaspor (Şanlıurfa GAP)

    19.00 Kahramanmaraşspor-Silivrispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

    TFF 3. LİG

    1. Grup

    Yarın:

    14.00 Yomraspor-Erzin Belediyespor (Yomra İlçe)

    15.00 Bergama Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Bergama 14 Eylül)

    15.00 Çatalcaspor-Çanakkale Dardanel (Ziya Altınoğlu)

    15.00 Bayrampaşa-Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    15 Ekim Pazar:

    14.00 Bayburt Grup Özel İdare-12 Bingölspor (Bayburt Genç Osman)

    14.00 Batman Petrolspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

    14.30 Kozan Belediyespor-Erbaaspor (İsmet Atlı)

    15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Mümin Özkasap)

    15.00 Kemerspor 2003-Orhangazi Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

    2. GRUP

    Yarın:

    14.30 Ankara Demirspor-Turgutluspor (TCDD Ankara Demirspor)

    15.00 Darıca Gençlerbirliği-Tire 1922 (Darıca İlçe)

    15 Ekim Pazar:

    14.00 Pazarspor-1461 Trabzon (Pazar İlçe)

    14.00 Yeni Orduspor-Anadolu Bağcılarspor (Ordu 19 Eylül)

    14.00 Anagold 24 Erzincanspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

    14.30 Kayseri Erciyesspor-Diyarbekirspor (Kayseri Atatürk)

    15.00 Ergene Velimeşespor-Kırıkhanspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

    15.00 Muğlaspor-Yeşil Bursa (Muğla Atatürk)

    15.00 Erokspor-Gölcükspor (Esenler)

    3. GRUP

    Yarın:

    14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tekirdağspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

    14.30 Payasspor-Tarsus İdmanyurdu (Payas İlçe)

    19.00 Karacabey Birlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

    15 Ekim Pazar:

    13.00 Elaziz Belediyespor-Aydınspor 1923 (Elazığ Atatürk)

    14.00 Cizrespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Cizre İlçe)

    14.30 Çorum Belediyespor-Arsinspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

    15.00 Kızılcabölükspor-UTAŞ Uşakspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

    15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ankara Adliyespor (Ziya Altınoğlu)

    19.00 Kocaelispor-Osmaniyespor (İzmit İsmetpaşa)

    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN