Monchi'den Cengiz açıklaması

Monchi'den Cengiz açıklaması
Perşembe 05.04.2018 14:59

İtalyan ekibi Roma’nın Sportif Direktörü Monchi, Cengiz Ünder’in Roma'ya transferi ile ilgili olarak, "Cengiz Ünder’i menajer Bayram Tutumlu’nun önerisi üzerine harekete geçerek izlemeye aldık" dedi.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçında Barcelona'ya 4-1 mağlup olan Roma'da Sportif Direktör Monchi, açıklamalarda bulundu. Milli oyuncu Cengiz Ünder hakkında konuşan Monchi, "Cengiz yetenekli ve kaliteli. Adapte olması için zamana ihtiyaç olduğunu iyi biliyoruz. Teknik Direktör Di Francesco onu motive ederek kazanmasında önemli rol oynadı. Bu konuda kendisi çok başarılı olmuştur. Yavaş yavaş bu duruma gelerek başarılı oldu. Cengiz Ünder çok daha başarılı olacaktır. Bu konuda kendisine güveniyoruz" ifadelerini kullandı.

Bayram Tutumlu: "Bir numaralı Monchi eşittir Bayram Tutumlu"
Barcelona maçı öncesi Monchi ile bir araya gelerek kendisiyle sohbet eden menajer Bayram Tutumlu ise, "Monchi'yi 1993 senesinde tanıdım. Sevilla'da yedek kaleciydi ve o sene Sevilla'yı Türkiye'ye getirmiştim. Maradonalı Sevilla o dönem Diego Simeone de oynuyordu ve Galatasaray'a karşı oynamıştı. O dönem bir devre kendisi de oynamıştı. İşte o dönemden başlayan bir arkadaşlığımız var ve bu arkadaşlık karşılıklı güven içinde sürmektedir. O bana güvendi ve ben de menajerlik kariyerimde her zaman dünyanın bir numaralı isimleri ile çalıştım. Maradona ve benzeri birçok isim daha. Bu işin bir numarası Monchi. Bu da şu demektir. Bir numaralı Monchi eşittir Bayram Tutumlu" açıklamasını yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN