Mesut Özil'den örnek hareket

Mesut Özil'den örnek hareket
Cumartesi 28.04.2018

Arsenal’in yıldızı Mesut Özil, Atletico maçında kendisine atılan ekmek parçasını yerden aldı, öptü ve başının üstüne koydu. Gurbetçi yıldızın bu anlamlı hareketi Avrupa basınında da geniş yer buldu.

UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde oynanan Arsenal-Atletico Madrid karşılaşmasına Mesut Özil damga vurdu. 29 yaşındaki futbolcu, 1-1 berabere biten karşılaşmada yaptığı hareketle takdir kazandı. Mesut, müsabakada bir pozisyonda köşe vuruşu kullanmak için hareketlendi. Köşe bayrağının arkasında yer alan Atletico taraftarları, yıldız oyuncuya ekmek fırlattı. Mesut, kendisine atılan ekmeği yerden kaldırıp, öptü ve başının üstüne koydu. Sonra kenara bıraktı. Bu hareket hem sosyal medyada hem de Avrupa basınında oldukça konuşuldu.

SANTRADA DUA ETTİ
Mesut Özil, karşılaşma başlamadan önce santra noktasında iki elini havaya açarak dua etti. İngiliz kameramanlar, Mesut'un dua edişini bitirene kadar uzun süre gösterdi. 1-1 sona eren karşılaşma sonrası 10 kişi kalan rakibini deviremeyen Arsenal'de Mesut Özil'in moralsiz olduğu gözlendi. UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalin rövanş müsabakaları 3 Mayıs'ta saat 22.05'te yapılacak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN