O telefon yine kapanır

Salı 05.01.2010 11:52
Arda, 'Florya'da Fenerbahçe Marşı çalarsa yine o telefon kapanır' dedi.

***

Aynı tepkiyi veririm

Florya'da F.Bahçe Marşı çalan telefonun sahibine tepki gösteren Arda "Orası bizim evimiz. Saygı bekliyoruz. Tesislerimizde, bir kez daha o marş çalarsa aynı tepkiyi verir, yine kapattırırım" dedi..

REAL MADRİD'DE KİM NE ZAMAN SERBEST?

Galatasaray'ın 2010 yılındaki ilk antrenmanında bir taraftarın cep telefonunun Fenerbahçe Marşı çalması üzerine tepki gösteren ve "Burası Galatasaray, kapat o telefonu. Bizim tesisimizde F.Bahçe Marş çalamazsın" diyen Arda Turan, dün takımla birlikte kamp için Antalya'ya giderken yaşadığı polemiği SABAHSPOR'a değerlendirdi.

G.Saray kaptanı şöyle konuştu: "Antrenman bitiminde telefonunun zilini F.Bahçe Marşı olarak seçen bir kişinin telefonu çaldı. Ben de tepki verdim. Florya tesisleri bizim özel yerimiz, yuvamız. Biz orada biraz saygı bekliyoruz. Elbette ki herkes istediği takımı tutabilir. 'Fenerbahçeliyim diyen yüzlerce futbolseverler hatıra fotoğrafı çektiriyorum. Bu istekleri bir gün bile reddetmedim ancak bu telefonda marş çalma olayı Florya'da bir kez daha yaşansa yine aynı tepkiyi verir ve telefonu kapattırırım."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN