Baros İstanbul'a gönderildi

Çarşamba 13.01.2010 00:00

Galatasaray, devre arası kamp çalışmalarını Antalya'da sürdürüyor.

Kremlin Palace Oteli'nin futbol sahasında sabah yapılan antrenmanla hazırlıklarını sürdüren sarı-kırmızılı futbolcular, teknik direktör Frank Rijkaard ve yardımcı antrenörler Johann Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Roca ile Carlos Cuadrat yönetiminde çalıştı.

Antrenmana hafif koşu yaparak başlayan futbolcular, daha sonra dar alanda kısa paslaşma gerçekleştirdi. Top kontrolü çalışan sarı-kırmızılı futbolcular, ardından yarı alanda çift kale maç yaparak antrenmanı tamamladı. Antrenmanda futbolcuların neşeli oldukları dikkati çekti.

Sakatlıkları devam eden Milan Baros ve Sabri Sarıoğlu'nun İstanbul'a gönderildikleri ve burada tedavilerine devam edileceği belirtildi. Diğer sakat oyuncular Aydın Yılmaz ve Harry Kewell ise antrenmana katılmadı.

Öte yandan antrenmanı, Galatasaraylı eski futbolcu Cevad Prekazi de izledi. Antrenman sonunda Prekazi ile sarı-kırmızılı takımın kaptanı Arda Turan kısa süre sohbet etti.

Galatasaray'ın yarın sabah yapacağı antrenmanla Antalya kampını tamamlayacağı ve daha sonra tarifeli uçakla İstanbul'a gideceği bildirildi.

SPORUN 'EN GÜZEL' ANLARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN