"Hafta içinde forvet geliyor"

Pazartesi 18.01.2010 20:39
Galatasaray Kulubü Başkanı Adnan Polat, 2010 yılında mücadele edecekleri 5 kupanın hepsine talip olduklarını söyledi. Polat, ayrıca hafta içinde bir forvet oyuncusu transfer yapacaklarını kaydetti.

Dedeman Otel'de yapılan GSYİAD'ın genel kuruluna katılan Başkan Adnan Polat, burada üyelere yaptığı açıklamada önlerindeki 5 kupayı kazanmaya kendilerini hedef olarak koyduklarını açıkladı.

Bu sezon futbol takımına büyük yatırımlar yaptıklarını ifade eden Polat, "UEFA Avrupa Ligi'ni, Turkcell Süper Lig Şampiyonu, Ziraat Türkiye Kupası, Türkiye Süper Kupası, Şampiyonlar Ligi Süper Kupası'nı almak istiyoruz. Bunları takımımıza hedef olarak koyduk. Bunları müzemize getirmek istiyoruz" diye konuştu.

"BU HAFTA İÇİNDE FORVET GELECEK"

Bu sezon ortaya koydukları hedefleri gerçekleştirebilmek için güçlü bir kadro kurmak için çalışmaların sürdüğünü dile getiren Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Geçtiğimiz hafta içinde Milan Baros'un sakatlığı ile zor durumda kaldık. Baros, mart sonuna kadar bizde forma giyemeyecek. Bu nedenle ekonomik sıkıntıya rağmen çalışmalarımız devam ediyor. Bazen böyle beklenmedik transferler yapmak zorunda kalıyorsunuz. Şu anda takımın bir santrofora ihtiyacı var. Kimse merak etmesin golcü oyuncuyu bu hafta bitmeden İstanbul'a getireceğiz"
Adnan Polat, takımın ilk yarıda ortaya koyduğu futboldan genel anlamda memun olduğunu kaydetti.
Başkan Polat, medyada Galatasaray'ın borçlarının abartılı bir şekilde yer aldığını belirterek, "Bu haberler belki kasıtlı bir şekilde çıkıyor. Çünkü martta seçim var. Belki yönetim yıpratılmak isteniyor. Fakat burada yönetim değil. Galatasaray markası ve kulübü yıpratılıyor."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN