Kayıt olanlara sürpriz

Salı 19.01.2010 12:22

Geleceğin basketbolcularını yetiştirmek üzere, yurt geneline yayılacak kapsamlı bir proje dahilinde geçen ay eğitime başlayan Galatasaray Basketbol Okulları, kayıt yapan öğrencilerine çeşitli sürprizler sunuyor.

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada, 2010 yılı sonuna kadar sayılarının 30'u bulması hedeflenen ve Türkiye'nin çeşitli yerlerine yayılacak olan Galatasaray Basketbol Okulları'nın, öğrencilerine, üst düzey antrenörlerce verilen kaliteli eğitimin yanında çeşitli avantajlarla geleceğin basketbolcularına büyük sürprizler ve indirimler uygulayacağı ifade edildi.

Okullarda eğitim alan öğrencilerin yararlanabileceği sürprizler ve indirimler şöyle:
- Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı oyuncuları ile idmanlar, söyleşiler
- Başarılı öğrencilere her hafta Galatasaray basketbol ve futbol takımlarının iç saha maçlarına hediye biletler
- GS Bonus Card üyelerine ve GSMobile abonelerine ilk ay yüzde 50 indirim
- GS Bonus Card üyelerine ve GSMobile abonelerine yüzde 20 indirim
- Sürpriz etkinlikler, turnuvalar
- Aynı aileden 2. öğrenciye yüzde 20 indirim
- Yurt içi ve yurt dışında düzenlenecek yaz ve kış spor kamplarına katılma şansı
- Galatasaray Basketbol Okulları arasında düzenlenecek olan özel ligde oynama şansı
- Basketbol okulları arası düzenlenecek lig maçlarını Galatasaray Basketbol A takımının lig maçlarının hemen öncesinde aynı sahada Galatasaray seyircisi önünde oynama şansı.

6 BASKETBOL OKULU VAR

Profesyonel antrenörler tarafından, 1992 ile 2004 yılları arasında doğmuş kız ve erkek basketbolcu adaylarına eğitim veren Galatasaray Basketbol Okulları'nın, şu anda 6'ya ulaştığı bildirildi.

Beylikdüzü, Florya, Bakırköy, Halkalı, Mimaroba ve Bahçelievler'de öğrencilere hizmet veren Galatasaray Basketbol Okulları'nın, 1 ay gibi kısa bir sürede 350'nin üzerinde öğrenciyle eğitimlerini sürdürdüğü kaydedildi.

Şubat ayı içerisinde İstanbul Anadolu Yakası'nda 2 basketbol okulunu daha açarak büyümeye devam edecek olan Galatasaray Basketbol Okulları, önümüzdeki 1 yıllık dönemde İstanbul'da toplam 14, Ankara'da 4, Bursa'da 3, İzmir'de 3, Antalya'da 2, Adana, Mersin, Kocaeli ve Konya'da 1'er olmak üzere toplamda 30 farklı yerde eğitimlerini sürdürmeyi planlıyor.

KEWELL MARSİLYA'YA İMZA ATTI HABERİ İÇİN TIKLAYIN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN