Ryan Babel savaşı

Çarşamba 20.01.2010

Birmingham City teklifini 10 milyon sterline çıkardı. Liverpool'un kafası karışık ama Babel, teknik direktör Rijkaard faktörü nedeniyle öneriye sıcak bakmıyor

BENİTEZ İLE ARASI AÇIK
Liverpool'un gözden çıkardığı Ryan Babel için Galatasaray ve Birmingham City kıyasıya yarışıyor. Sarı-kırmızılı ekip adına görüşmeleri yürüten Haldun Üstünel, önceki gün Babel'i sezon sonuna kadar kiralamak için Liverpool ile el sıkışırken, Birmingham'ın teklifini 9'dan 10 milyon sterline yükseltmesi işi bozdu. Bu öneri, sosyal paylaşım ağı 'Twiter'da hocası Benitez ile ilgili yaptığı açıklamaanın ardından oyuncuyu gözden çıkaran Liverpool'un iştahını kabarttı.

KEWELL MARSİLYA İLE ANLAŞTI

ASLAN'IN PAVLYUCHENKO İLGİSİ BİTMİYOR

TERCİH LİVERPOOL'UN

Sarı-kırmızılı ekibin tek tesellisi ise Ryan Babel'ın Liverpool'dan ayrılmak istememesi. Sezonu Galatasaray'da tamamladıktan sonra kulübüne geri dönmeyi planlayan golcü futbolcunun, Frank Rijkaard faktörü nedeniyle İstanbul'a gelmek istediği belirtiliyor. Şimdi herkes Liverpool'un vereceği kararı bekliyor. Orta sahada ve sağ kanatta görev yapabilen 24 yaşındaki Ryan Babel, Ajax'taki başarılı futbolunun ardından 2007 yılında Liverpool'a transfer olmuştu.

ŞEVKET ARSLAN

SPOR TURU İÇİN TIKLAYIN


İŞTE TÜRKİYE'NİN EN İYİ KALECİLERİ

FUTBOLCULARIN KULLANDIKLARI LÜKS OTOMOBİLLER

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN