Üçüncü bomba Dos Santos

Cumartesi 23.01.2010

Üstünel, Tottenham'ın 21 yaşındaki yıldızı ile el sıkıştı Nonda gitmeye ikna edildiği an, Santos İstanbul'da...

.Saray transferde dur durak tanımıyor. Neill ve Jo gibi dünya çapında iki yıldızı kadrosuna katan sarı-kırmızılılar, Tottenham'ın Meksikalı forveti Giovani Dos Santos'u da alıyor. Jo'nun transferinden sonra Türkiye'ye dönmeyip İngiltere'de kalan futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, Santos ve kulübü Tottenham ile sezon sonuna kadar kiralık olmak üzere her konuda anlaştı.

Gidecek isim Nonda
Cimbom, bu sezon Tottenham'da bir maç 13 dakika oynayan 1.74 boyundaki futbolcuya 700 bin euro ödeyecek. Santos'un gelmesi için bir yabancının gönderilmesi gerekiyor. En kuvvetli aday Nonda. Kongolu oyuncu ikna edilir edilmez, Haldun Üstünel Santos'la birlikte İstanbul'a gelecek. Santos, büyük ihtimalle yarınki Gaziantep maçında taraftar önüne çıkartılacak.

G.Saray ile anlaştım
Rijkaard'ın Barça'dan öğrencisi olan Santos'un transferine Meksika basını da yer verdi. La Verdad gazetesi, "Santos kiralık Galatasaray'a gitti" diye yazdı. Gazeteye konuşan Cimbom'un eski futbolcusu Almaguer ise, "Giovani bana Galatasaray ile anlaştığını söyledi" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

GALATASARAYLI ÜNLÜLER

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN