Top Galatasaray'da

Salı 26.01.2010 10:57

Kayserispor'da kadro dışı bırakılan Ali Turan konusunda belirsizlik sürüyor.Kulüp basın sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu, Ali Turan konusunda Galatasaray ile geçen günlerde görüşme yapıldığını, ancak fiyat konusunda anlaşma sağlanamadığını bildirdi.

GALATASARAY'DA PİYANGO KEWELL'A ÇIKTI-TIKLA

ARDA TURAN İÇİN MANCHESTER'A SÖZ-TIKLA


Yönetimden izinsiz Galatasaray ile anlaştığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Ali Turan'ın cezasının affedilmesinin şu an için mümkün olmadığını ifade eden Ortaköylüoğlu, şunları söyledi:

''Ali Turan'a talip olan Galatasaray ile geçtiğimiz günlerde görüşme yapıldı. Ancak, fiyat konusunda anlaşma sağlanamadı. Şu an top Galatasaray'da. Galatasaray istediğimiz bonservis ücretini verirse oyuncumuzu transfer edebilir. Onun dışında başka bir takım talip olursa istediğimiz bonservis ücreti veren bir takım Ali Turan ile de anlaşması durumunda transferi gerçekleştirebilir. Ancak, şu an için Ali Turan'ın takıma geri dönmesi mümkün gözükmüyor. Yönetimimizin tavrı bu yönde. Ali Turan, Galatasaray'a gitmezse ya istediğimiz bonservis ücretini veren takımla anlaşacak ya da sezon sonuna kadar bekleyecek.''

SPORUN EN SEKSİ ANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLARIN YILDIZ FUTBOLCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE FUTBOLCULARIN YAPTIĞI EK İŞLER


SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

EN SEKSİ SPORCULARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN