Şov yaparım

Cuma 29.01.2010

Galatasaray'ı seçerek doğru bir karar verdiğini ifade eden yıldız oyuncu, "Kısa sürede takıma uyum sağlarım" dedi

İlk kez gördüm
G.Saray'ın Tottenham'dan kiraladığı Giovani Dos Santos, sarıkırmızılı takımı yeni bir fırsat olarak görüyor. Atatürk Havalimanı'nda çok sayıda taraftarın coşkuyla karşıladığı Santos, GS TV'ye yaptığı açıklamada, "Hayatımda böyle bir şey görmedim. Bu sevginin karşılığını en iyi şekilde vereceğim. Yeni bir sayfa açıyorum. Adaptasyon sorunu yaşamam. Bütün yeteneklerimi sergileyeceğim" dedi.

Seve seve kalırım
Kendisine ilk defa şans veren Rijkaard'la yeniden çalışacak olmanın mutluğunu yaşadığını belirten Santos, "Rijkaard, oyuncusuna çok değer veren ve üzerine titreyen bir hocadır. Orta sahada ve hücum hattının her bölgesinde oynarım. Nerede görev verilirse elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sezon sonunda G.Saray, Tottenham ile anlaşırsa ben seve seve İstanbul'da kalırım" diye konuştu.

Numarası değişti
DOS Santos'un forma numarası değişti. Daha önce 24 numaralı formayı giyeceği duyurulan Meksikalı, 30 numaralı formayla sahaya çıkacak. Santos, bugün sağlık kontrolünden geçecek ve 14.00'te sözleşme imzalayacak.

Üstünel yeter!
Başkan yardımcısı Haldun Üstünel'e sarı-kırmızılı taraftarlar, havaalanında "Yeter Üstünel yeter. En büyük transfer Üstünel" şeklinde tezahürat yaptı. Üstünel, Santos'un satın alma opsiyonun G.Saray'da olduğunu söyledi.TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

FUTBOLCULARIN LAKAPLARI

DEVRE ARASI YAPILAN EN KÖTÜ TRANSFERLER

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA