Zor ama güzeldi

Pazartesi 01.02.2010

"Birçok sakat futbolcumuz vardı, yeni oyuncularımızın takıma adapte olması ve 3 puan kazanmamız günün en güzel olayıydı"

G.Saray Teknik Direktörü Rijkaard, "Bugünün en güzel tarafı sahadan 3 puanla ayrılmamızdı" dedi. Rijkaard, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Denizlispor'la zor bir maç oynadıklarını belirterek, "Ancak bugünün en güzel tarafı sahadan 3 puanla ayrılmamızdı" diye konuştu. Birçok sakat oyuncuları bulunduğuna dikkati çeken Hollandalı hoca, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bugünün önemli taraflarından biri yeni oyuncularımızın olabildiğince çabuk takıma adapte olmasıydı.

ASLAN'IN KARA İNCİSİ FRANK RİJKAARD-TIKLA

FRANCO'YU UYARDIM
Jo, uzun zamandır oynamamıştı. Dos Santos da aynı şekilde. Bu konuda dikkatli olmaya çalışıyoruz. Jo, sahada en iyisini yapmaya çalıştı ve maksimum sürede oyunda kaldı. Onları en kısa sürede takıma kazandıracağız." Jo'nun Avrupa kupalarında olmayacağını belirten ve bu nedenle Santos'u oyunun bir bölümünde forvet oynattığını kaydeden Rijkaard, kaleci Franco'nun ikinci sarı kartı görme ihtimalin ortaya çıkmasıyla ilgili de "Onu bu konuda uyardım" ifadesini kullandı.

YAŞAYAN FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMESİ BİTECEK FUTBOLCULAR

ELDE PATLAYAN TRANSFERLER

SPORUN EN SEKSİ ANLARI

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN