İpler kopabilir

Salı 02.02.2010

"İstanbul'da olmaktan mutluyum ama 2 yıllık sözleşmem bitiyor. Yeni sezon için ise henüz bir karara varamadım"

Umut vermiyor
G.Saray'ın yıldızı Kewell, yeni sezonda sarı-kırmızılılarla yoluna devam edip etmeyeceği konusunda karar vermediğini söyledi. Avustralyalı, federasyonunun yayın organına verdiği röportajda, "İstanbul'da olmaktan mutluyum ama 2 yıllık sözleşmem bitiyor. Gelecek ile ilgili planlarımdan emin değilim" diye konuştu.

UNUTULMAZ "ULTRASLAN" KARELER

ARDA TURAN'DAN MUTLUSU YOK! NEDEN Mi?

GALATASARAY'A GELEN EN İYİ YABANCILAR

Arda'ya tavsiye
Avustralyalı futbolcu, Arda'nın yurt dışına gidip gitmemesi ile ilgili olarak ise ilginç konuştu. Kewell, "Eğer kendinizi en iyilerle kıyaslamak istiyorsanız, en iyiler arasında olmak istiyorsanız, oralara gitmeniz lazım. İngiltere, İspanya ya da İtalya'da kendinize şans tanımanız gerekiyor" diyerek Arda'ya tavsiyede bulundu.

Keyif alıyorum
Kewell, teknik direktör Frank Rijkaard'dan övgüyle bahsetti. Yıldız oyuncu, "Futbolcuyken de idollerimden biri olan bir teknik adamla, burada onunla çalışma fırsatını bulduğum için çok mutluyum. Futbol oynamaktan Frank Rijkaard ve Galatasaray sayesinde tekrar keyif alıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

UNUTULMAZ "ULTRASLAN" KARELER

G.Saray'la yeniden doğdum
Kewell, geçmişte yaşadığı sakatlıklarıyla ilgili hikayeyi ve asıl gerçekleri zamanı gelince anlatacağını söyledi. Tecrübeli futbolcu, "Bittim, sonum geldi diye hissediyordum ama G.Saray'ın teklifiyle yeniden doğdum" açıklamasını yaptı.

Derbi yorumu
Harry Kewell, futbol dünyasına Galatasaray- Fenerbahçe derbilerini en iyi şekilde pazarlanabileceğini söyledi. Yıldız oyuncu, "İngiltere'de Manchester United- Liverpool derbisi varsa sizin de belki de dünyanın en büyük derbisi olan Galatasaray- Fenerbahçe derbiniz var. Bunun değeri bilinmeli. Sanırım bu konuda biraz zamana ihtiyaç var. Avustralya'da ligin mazisi 5-6 yıla dayanıyor" şeklinde konuştu.


TEKNİK ADAMLAR NE KADAR KAZANIYOR?

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


10 NUMARAYI HAKETMEYENLER!

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN