Jo'v yeni başladı

Salı 02.02.2010

"Startı verdim. Atacağım gollerle taraftarın sevgilisi olacağım. Bana gösterilen ilgi karşılıksız kalmayacak"

Onur savaşım
Galatasaray'ın Manchester City'den sezon sonuna kadar kiraladığı Jo Alves, sarı-kırmızılı takımda kendisini yeniden kanıtlayacağını söyledi. İlk golünü Denizlispor'a atan Brezilyalı yıldız, "Bu daha başlangıç. Buraya laf olsun diye gelmedim. Atacağım gollerle hem Jo'nun kim olduğunu herkese göstereceğim, hem de taraftarların sevgilisi olacağım" diye konuştu.

UNUTULMAZ "ULTRASLAN" KARELER

GALATASARAY'A GELEN EN İYİ YABANCILAR

Minnettarım
Jo'nun Denizlispor maçından sonra soyunma odasında takım arkadaşlarına teşekkür ettiği öğrenildi. Sambacının tercümanı aracılığıyla yaptığı konuşmada, "Bana hemen kucak açtınız. Sizlerin desteğiyle takıma adapte oldum. Attığım golde sevincimi paylaşmanız beni çok mutlu etti" dediği bildirildi. Rijkaard ve futbolcular da Jo'yu tebrik ettiler.

ARDA TURAN'DAN MUTLUSU YOK! NEDEN Mi?


Jo kuşkuları giderdi
Jo'nun Denizlispor maçında attığı gol Brezilya'da da yankı buldu. Terra adlı internet sitesi, sambacının bu golle kafalardaki soru işaretlerini sildiğini belirtti. Sitedeki haberde, "Türkiye'de Jo hakkında kafalarda bazı kuşkular vardı. Jo, Denizlispor'a attığı golle hem soru işaretlerini sildi hem de marka değerini gösterdi" yorumu yapıldı. Jo'nun performansı, yönetimi de sevindirdi. Başkan Adnan Polat'ın, "Çok ince bilekleri var. Müthiş çalım atıyor. Böyle giderse sezon sonuna kadar çok gol atar" dediği ifade edildi.


TEKNİK ADAMLAR NE KADAR KAZANIYOR?

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


10 NUMARAYI HAKETMEYENLER!

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN