Türkish La Liga

Salı 02.02.2010
Digiturk'ün naklen yayın ihalesinde 321 milyon dolara çıkması kulüplerin de iştahını kabarttı. Dünyanın en büyük liglerinden müthiş isimler ülkemize geldi. Değeri yaklaşık 714 milyon euro'ya çıkan ligimiz, yıldız oyuncu açısından İspanya'nın La Liga'sını aratmıyor.

UNUTULMAZ "ULTRASLAN" KARELER

ARDA TURAN'DAN MUTLUSU YOK! NEDEN Mi?

GALATASARAY'A GELEN EN İYİ YABANCILAR

LUCAS NEİLL HAKKINDA HERŞEY İÇİN TIKLAYIN

Küresel ekonomik krizin etkilerini hâlâ hisseden dünya ülkeleri, futbolda da durgunluk dönemine girerken, Türk futbolu ise adeta altın çağını yaşamaya başladı. Geçmişte de başta 4 büyükler olmak üzere birçok dünya yıldızını transfer eden takımlarımız, bu yılki ara transfer döneminde ise iyice coştu. Digiturk'ün yayın ihalesinde 321 milyon doları gözden çıkarması, kulüplerimizin de hedefini büyüttü, cesaretini artırdı. Birçok kulüp, flaş transferlerle, Turkcell Süper Lig'in dünyanın en çok konuşulan ligleri arasında yer almasını sağladı.

AHMET ÇAKAR'DAN GÖRÜLMEDİK TEPKİ-TIKLA

DOS SANTOS'U YAKINDAN TANIYIN

Özellikle G.Saray Neill, Jo, Das Santos'la büyük ses getirdi. F.Bahçe ve Beşiktaş'ın geçmişe göre suskun geçirdiği ara transfer döneminde, Trabzon Kolombiyalı yıldız Teofilo'yu renklerine bağlarken, Ankaragücü de üç önemli ismi bünyesine kattı. Ayrıca birçok Anadolu kulübü önemli transferlere imza attı. Görünen o ki Türkiye futbolda yeni cazibe merkezi oluyor. Bu durum ekonomik tabloda da hemen kendini gösterdi. Nitekim daha önce yaklaşık 680 milyon euro olan Turkcell Süper Lig'in değeri, ara transfer dönemi sonrası 714 milyon euro'ya çıktı.

JO'NUN BİLİNMEYEN YÖNLERİ NELER?

Son gün transferleri
Futbolda ara transfer dönemi dün akşam sona erdi. Takımların son gün transferleri:
* G.Saray: Musa Çağıran (Orta saha, Altay)
* A.Gücü: Rajnoch (Defans, Boleslav)
* Manisa: Momha (Defans, G.Birliği)
* Diyarbakır: Baki (Defans, A.Gücü)
* Eskişehir: Aydın Yılmaz (Orta saha, G.Saray)


TEKNİK ADAMLAR NE KADAR KAZANIYOR?

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


10 NUMARAYI HAKETMEYENLER!

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN