Taraftarı övdü

Çarşamba 03.02.2010 14:42

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'na sezon ortasında katılan ABD'li oyuncu Katie Douglas, taraftarlar ve kulüp başkanı Adnan Polat için şampiyon olmak istediklerini söyledi.

Galatasaray Kulübü'nün aylık resmi yayın organı Galatasaray dergisinin şubat sayısında röportajı yayınlanan Douglas, sarı-kırmızılı taraftarları överek, ''Daha önce oynadığım hiçbir takımda bu kadar tutkulu bir taraftar görmemiştim. Böyle bir destek görmek çok güzel ve bütün taraftarlarımızı çok seviyorum. İyi ve kötü zamanlarımızda bize böyle destek olmaya devam etmelerini istiyorum. Onları temin ederim ki hepimiz her gün gerçekten çok çalışıyoruz, sürekli birbirimizi daha iyi olmaya zorluyoruz. Biz de şampiyonluğu onlara getirmeyi, en az onlar kadar istiyoruz. Taraftarlarımız için ve başkanımız için şampiyon olmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

'OZ BÜYÜCÜSÜ'NÜN HİKAYESİ

GALATASARAY'DA UEFA KUPASI'NI KALDIRDI, FENERBAHÇELİ OLDU

Taraftarların üstlerine düşen görevi yaptığını kaydeden Douglas, ''Biz de sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırmak ve Galatasaray'ı şampiyon yapmak istiyoruz'' dedi.

Fenerbahçe ile büyük rekabet halinde olduklarını bildiğini kaydeden Katie Douglas, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Birkaç haftadır burada olmama rağmen Fenerbahçe yenilgisinin çok büyük bir hayal kırıklığı yarattığını anlıyorum. Fenerbahçe, çok uzun yıllar beraber oynayan bir ekip. Böyle bir istikrar maçın önemli anlarında kendini hissettiriyor. Biz hala birbirimizi tanıma aşamasındayken, onlar uzun süredir beraberler. Birbirimizden farklı oyuncularız ve halen antrenörümüze de çalışıyoruz. Umarım bu zorlukları birlikte aşarız ve daha güçlü bir takım oluruz. Takımda hiçbir arkadaşımda endişe yok. Sadece birlikte iyi çalışmak istiyoruz. Birbirimizi her gün daha iyi olmak için motive ediyoruz. Umarım doğru zamanda çıkış yaparız ve bu doğru zamanda Türkiye Ligi play-offları olur.''

Tecrübeli oyuncu, İstanbul'un harika bir şehir olduğunu da vurgulayarak, ''Eşimle birlikte dışarı çıkmayı, güzel restaurantlarda yemek yemeyi seviyoruz. Bence İstanbul harika bir şehir. İstanbul ve Atina arasında büyük benzerlikler görüyorum. Atina'da kendimi hep çok rahat hissederim, aynı rahatlığı İstanbul'da hissediyorum'' ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN