Servet'i neden kesti?

Cumartesi 06.02.2010 23:01
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Galatasaray maçını kazanamamalarını kanat oyuncularının gününde olmamalarına bağladı.

Kafkas, gazetecilere yaptığı açıklamada, iyi oynamalarına rağmen Galatasaray karşısında 3 puan alamadıklarını kaydederek, ''Galatasaray son 2 maçından daha iyi oyun sergiledi. Biz, kanat oyuncularımızın gününde olmaması nedeniyle istediğimiz 3 puanı alamadık. Oyuncularımı ve Galatasaray'ı tebrik ediyorum'' dedi.Kayserisporlu Hasan Ali Kaldırım da rakip karşısında iyi futbol oynadıklarını, 10 kişi kalmalarına rağmen sahada daha iyi mücadele sergilediklerini belirterek, ''Haftaya Denizlispor karşısında 3 puan alarak kaybettiğimiz puanı telafi edeceğiz'' dedi.

Galatasaray Teknik direktörü Frank Rijkaard ise galip gelememelerini saha şartlarına bağladı.
Frank Rijkaard, ''Bu maçı kazanmamız gerekiyordu, ama olmadı. 20. dakikadan sonra oyunun kontrolü bize geçti. Rakip 10 kişi kaldığında bu işi bitirmeliydik. Şartlar kolay değildi, saha çok ağırdı. Kayserispor 10 kişi kalınca forvet oyuncularımız gereğinden daha fazla ileri gidince rakibin bu atakları kesmesi kolaylaştı'' dedi.
Rijkaard, bir soruya karşılık, ''Serveti dinlendirmek için oynatmadık. Yerine oynayan Emre Güngör başarılı oldu. Galatasaray'da düşüş olduğu görüşlerine katılmıyorum'' diye konuştu.

EFSANE HAGI'NİN HİKAYESİ

GALATASARAY'IN EN PAHALI TRANSFERLERİ

KİMSEYE YARANAMAYAN KRAL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN