Rijkaard çılgına döndü

Salı 09.02.2010 13:57

Turkcell Süper Lig'de bu hafta oynanan Kayserispor karşılaşmasında alınan beraberlik Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, deyim yerindeyse, çılgına döndü.

G.Saray Teknik Direktörü futbolcularına tepki göstererek, "Son yarım saatte 10 kişi kalan bir takıma gol atamadınız. Sahanın zemininden şikayetçi olmaya hiç hakkınız yok. Bu futbolla şampiyonluk hayal" dedi.

Galatasaray'ın Hollandalı hocasının futbolcularıyla bir toplantı yaparak, "Son yarım saatte 10 kişi kalan bir takıma nasıl olur da bir gol atamazsınız bunu anlamak mümkün değil. Sahanın zemininin bozuk olduğunu söyleyerek beraberliğin arkasına sığınmayın. Bu maçın tek sonucu var o da rezalet. Bu futbolla şampiyonluk tek kelimeyle hayal" diye konuştu.

HAGİ-GALATASARAY KAVGASI!

TERİM'İN İNANILMAZ SIRRI!

Acemiler gibi davrandınız

Futbolcularını eleştiri yağmuruna tutulan Hollandalı hoca, "Topu kanatlara taşıyıp rakibi açmadınız. Sürekli göbekten gitmeye çalışarak boşuna uğraştınız. Bu şekilde devam ettiğiniz sürece sabaha kadar gol atamazsınız. İdmanlarda sizlerle gole yönelik varyasyonları yüzlerce kez denedik ama siz acemiler gibi davranarak gol atamadınız" ifadesini kullandı.

TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARI

ONLAR TÜRKİYE'NİN EN İYİ DEFANS OYUNCULARI

İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR

BİLDİĞİMİZ STADYUMLARIN BİLİNMEYEN FOTOĞRAFLARI

GECE ALEMİNE TAKILAN-TAKILMAYAN FUTBOLCULAR


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN