Web Sürümüne Geç

  Rijkaard çılgına döndü

  Salı 09.02.2010 13:57

  Turkcell Süper Lig'de bu hafta oynanan Kayserispor karşılaşmasında alınan beraberlik Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, deyim yerindeyse, çılgına döndü.

  G.Saray Teknik Direktörü futbolcularına tepki göstererek, "Son yarım saatte 10 kişi kalan bir takıma gol atamadınız. Sahanın zemininden şikayetçi olmaya hiç hakkınız yok. Bu futbolla şampiyonluk hayal" dedi.

  Galatasaray'ın Hollandalı hocasının futbolcularıyla bir toplantı yaparak, "Son yarım saatte 10 kişi kalan bir takıma nasıl olur da bir gol atamazsınız bunu anlamak mümkün değil. Sahanın zemininin bozuk olduğunu söyleyerek beraberliğin arkasına sığınmayın. Bu maçın tek sonucu var o da rezalet. Bu futbolla şampiyonluk tek kelimeyle hayal" diye konuştu.

  HAGİ-GALATASARAY KAVGASI!

  TERİM'İN İNANILMAZ SIRRI!

  Acemiler gibi davrandınız

  Futbolcularını eleştiri yağmuruna tutulan Hollandalı hoca, "Topu kanatlara taşıyıp rakibi açmadınız. Sürekli göbekten gitmeye çalışarak boşuna uğraştınız. Bu şekilde devam ettiğiniz sürece sabaha kadar gol atamazsınız. İdmanlarda sizlerle gole yönelik varyasyonları yüzlerce kez denedik ama siz acemiler gibi davranarak gol atamadınız" ifadesini kullandı.

  TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

  BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARI

  ONLAR TÜRKİYE'NİN EN İYİ DEFANS OYUNCULARI

  İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR

  BİLDİĞİMİZ STADYUMLARIN BİLİNMEYEN FOTOĞRAFLARI

  GECE ALEMİNE TAKILAN-TAKILMAYAN FUTBOLCULAR


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN