Rijkaard bana şans tanımadı

Çarşamba 10.02.2010 13:52

Gençlerbirliği'nin devre arasında Galatasaray'dan transfer ettiği Serkan Çalık, eski kulübünün yöneticilerine ve teknik direktör Frank Rijkaard'a kızgın olmadığını söyledi.

Galatasaray'da çok güzel günler geçirdiğini anlatan Serkan, "Galatasaraylı yöneticiler ve Rijkaard'a kızgın değilim. İlk sene geldiğimde şampiyon olduk, güzel anılarım oldu. Şampiyon olduğumuz sezonda 25-26 maç yapmıştım. Tek üzüldüğüm yön, son 3-4 ay takımla birlikte idmanlara çıktım. Sakatlıktan kurtulduktan sonra bana hiç şans tanımadılar. Şans tanıyabilecekleri maçlar oldu, ancak bu şansı vermediler. Üzüldüm" diye konuştu.

KEWELL NEREDEN NEREYE

DOS SANTOS GERÇEĞİ

Sakatlığından kurtulduktan sonra kendisine Gençlerbirliği'nin şans verdiğini vurgulayan genç futbolcu, şöyle konuştu:
"Galatasaray'a gelmeden önce Almanya'da top oynarken Gençlerbirliği ile de görüşmüştüm. Yöneticilerimiz Cem hoca olsun, başkan olsun, hepsi bana bu şansı tanıdı. Bu başlangıcı tanıdı. Uzun bir süre sakatlığım nedeniyle top oynayamadım. Kolay değil geri dönmek. Çok fazla maç eksiğim var. Gençlerbirliği de bana bu şansı tanıdı. Bundan dolayı Gençlerbirliği'ni seçtim."

10 NUMARAYI HAK ETMEYEN FUTBOLCULAR KİM?

Futbolu çok özlediğini anlatan Serkan, 1,5 sezon sonra ilk maçına Kayserispor karşısında çıktığında, kendisini ilk kez futbol oynamış gibi hissettiğini söyledi.

YOLU TÜRKİYE'DEN GEÇEN DÜNYA YILDIZLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞTE SÜPER LİG'İN HERŞEYİNİ GÖSTEREN RAKAMLAR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN