'Sen önce Gökhan'ın hesabını ver'

Çarşamba 10.02.2010 11:41

G.Saray Futbol Şubesi Sorumlusu, "Kendilerini dünya kulübü olarak görüp transfer yapmadıklarını söyleyenler önce Gökhan'a nasıl 4 milyon Euro verdiklerini açıklasın. Kimin yanlış transfer yaptığı sezon sonunda belli olacak" dedi

Haldun Üstünel açtı ağzını yumdu gözünü... Galatasaray Futbol Şubesi Sorumlusu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Galatasaray devre arasında yanlış transferler yaptı" sözlerine büyük tepki gösterdi. Sarı- Kırmızılı yönetici, "Galatasaray aleyhine açıklama yapan başkanlar kervanına Antalyaspor ve Kayserispor'dan sonra Fenerbahçe Kulübü Başkanı'nın da katılması Galatasaray'ın ne kadar doğru yolda olduğunun bir göstergesidir. Kulüp olarak rakiplerimizin icraatlarına hep saygılı olduk ve onlardan da aynı saygıyı bekledik" dedi.

KEWELL NEREDEN NEREYE

DOS SANTOS GERÇEĞİ

18. KEZ ŞAMPİYONUZ
Transferde kimin yanlış yapıp yapmadığının sezon sonunda belli olacağını vurgulayan Üstünel, "Biz şampiyonluk kupasını 18. kez havaya kaldıracağımıza inanıyoruz. Kendisini dünya kulübü olarak görüp transfer yapmadıklarını söyleyenler ara transferde Gökhan Ünal'a 4 milyon Euro harcadıklarını nasıl izah edebilirler. Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'dan bizim transferlerle ilgili yorum yapmasını değil, sahada 2 sezondur kasti tekmelerle sakatlanan oyuncularımız için çözüm bulmasını bekliyoruz" diye konuştu.

EN SEKSİ TÜRK SPORCULAR

10 NUMARAYI HAK ETMEYEN FUTBOLCULAR KİM?

YOLU TÜRKİYE'DEN GEÇEN DÜNYA YILDIZLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞTE SÜPER LİG'İN HERŞEYİNİ GÖSTEREN RAKAMLAR

GECE ALEMİNE TAKILAN FUTBOLCULAR NASIL İÇİYOR?

BİLDİĞİMİZ STATLARIN BİLİNMEYEN FOTOĞRAFLARI (3 BOYUTLU FOTOĞRAFLAR)

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN