Saldırı altındayız

Perşembe 11.02.2010

"Şiddetli eleştiriye maruz kalıyoruz. Kavga istemiyoruz ama gerekirse en ağır şekilde yanıt vermesini de biliriz"

G.Saray Başkanı Adnan Polat, Olağan Divan Kurulu toplantısında açtı ağzını, yumdu gözünü. Başkan Polat, son günlerde futbolla ilgili G.Saray üzerinden yapılan spekülasyonlardan rahatsız olduklarını belirterek, "Şiddetli eleştiri ve saldırı altındayız. Ciddi yüklenmeler var. Bizim üzerimizden prim yapmak isteyenler, hoş olmayan tavırlar sergiliyorlar. Gerektiği zaman aynı şiddette konuşmasını biz de iyi biliriz. Bu kişilere cevap verirsek çok ağır olur, ama kavga istemiyoruz" dedi.

ANTALYASPOR-GALATASARAY MAÇINDAN KARELER

IŞIĞI GÖRÜYORUZ...
Polat şöyle devam etti: "İsim vererek kimseyi suçlamadık. Federasyon ve MHK'yi sertlik konusunda uyarmıştım, bu uyarıların yankılarını izliyoruz. Başlattığımız projelerimiz devam etmeli. Tünelin ucunda ışığı görüyoruz ama tünelin içinden çıkmış değiliz. İki seneye ihtiyacımız var. Riva'daki 9 bin metrekarelik alana 833 villa yapmak için ruhsat aldık. 8 bin metrekarelik alanı da GS Eğitim Vakfı'na bağışlayacağız."

BÜLENT KORKMAZ'A JÜBİLE BİLE YAPILMADI

60 MİLYON HOCA VAR
Rakiplerinin, yönetim toplantılarının % 50'sinde G.Saray'ı konuştuklarını ifade eden Polat, "Mutlu oluyoruz, demek ki bizi takip ediyorlar" dedi. Başkan, bu ülkede 60 milyon teknik direktör olduğunu belirterek, "Hocamızın işine karışmayız. O işi de biz yapacak olsak, teknik direktör getirmezdik. Teknik heyetimizden çok memnunuz. Doğrular burada konuşulur ama arada frene basmak gerekir" dedi.

BAŞKAN ÇILDIRDI!
Başkan Adnan Polat dün, G.Saray'ın Antalya'ya elenmesinin ardından çılgına döndü. Ceketini fırlatıp Sami Yen'deki odasına kapanan başkan, sigara üstüne sigara yaktı. Daha önce "Lig, Türkiye Kupası, Avrupa Ligi, Süper Kupa, TFF Süper Kupası'nı hedefliyoruz" diyen ve takıma bu doğrultuda yatırım yapan Polat, uzun süre kimsenin odasına girmesine izin vermedi. Bir süre sonra başkanın yanına yardımcısı Mehmet Helvacı girdi ve ikili durum değerlendirmesi yaptı.

3 YILDIZ 3.8 MİLYON EURO
Başkan Polat; Neill, Giovani ve Jo'nun transferine 3.8 milyon euro harcadıklarını söyledi. Bu futbolcuların paralarının vadeler içinde ödeneceğini belirten Polat, "Türkiye'ye gelmesi çok zor oyuncuları, Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ getirdi. Nasıl yaptılar ben de bilmiyorum" dedi.

RİBERY'NİN PEŞİNDEYİZ
G.Saray Başkanı Adnan Polat; Lincoln 'den büyük gelir elde ettiklerini söyledi. Polat, "Lincoln'e 5 milyon euro ödememiz gerekirken, satışından 2.1 milyon dolar kazandık" dedi. Ribery'nin de peşinde olduklarını belirten başkan, "Fransa'dan iyi haberler gelecek" diye konuştu.

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER, YA ŞİMDİ?

DEVRE ARASININ EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HANGİ ÜNLÜ HANGİ TAKIMI TUTUYOR?

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN