Dos Santos nasıl alınır?

Cuma 12.02.2010 13:24

Menajer Bayram Tutumlu, Galatasaray'dan gönderilen Shabani Nonda'nın futbol hayatı ile ilgili karar aşamasında olduğunu söyledi.

Radyospor'a konuşan Bayram Tutumlu, "Galatasaray'ın Nonda'ya ödediği para çok yüksek, 2 milyon 300 bin avro net para alıyordu. Real Betis bu parayı veremez. Nonda indirim yapacak, 3-4 içerisinde bu transfer bitecek" dedi.

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ

GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

Tutumlu, ayrıca, İspanya'da futbol çevrelerinin Galatasaray'ın Nonda'yı satarak Dos Santos'u transfer etmesini eleştirdiğini belirterek "Galatasaray gibi dünya çapında bir kulüp bu hatayı nasıl yapar diyorlar" dedi.

FUTBOLCULAR NASIL KADINLARLA BİRLİKTELER?

İşin tuhaf tarafı Nonda gibi 16 gol atan bir adamın parasının ödenip gönderilerek yerine Dos Santos'un alınması… Dos Santos, çok büyük bir yıldız olarak çıktı. Rijkaard onu almıştı, ama kendini geliştiremedi. İngiltere'de başarısız oldu. Ronaldinho'ya benziyor. Ronaldinho, kendine bakmadığı için, profesyonel davranamadığı için düşüşe geçti. Dos Santos da aynı akibete uğradı. Barcelona, Dos Santos'u sattığında tepki almıştı. Şimdi İspanya'da herkes Barcelona'nın verdiği kararın ne kadar doğru olduğunu konuşuyor. İspanya'da herkes Galatasaray'ın Nonda'yı satarak Dos Santos almasını eleştiriyor. Hata yaptığını söylüyorlar. Galatasaray gibi dünya çapında bir kulüp bu hatayı nasıl yapar diyorlar.

GALATASARAY BU TRANSFERDEN ASLA VAZGEÇMEDİ

BÜLENT KORKMAZ GALATASARAY'DAN NASIL AYRILDI?

HAGİ'Yİ NİYE KIRGIN GÖNDERDİLER?
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN