Web Sürümüne Geç

  Ne yazdılar?

  Perşembe 12.02.2010
  Ahmet Çakar / Sabah: Kurtarıcı servet!
  Eğer G.Saray son 5 dakika oyuna kurtarıcı olarak Servet'i sokuyorsa birçok şey skandal demektir. Frank Rijkaard, Servet'i defansa değil santrfor oynaması için oyuna soktu. Aslında bu karar bile devre arası yapılan büyük yanlışın en önemli kanıtıdır. Galatasaray'ın santrforu yok. Rijkaard'ın Galatasaray'ı ilk hedefinden uzaklaştı. Hakem Bünyamin Gezer'i kutluyoruz. Kartları yerinde, otorite dört dörtlük. Her şey yolunda gözüküyor.

  RIDVAN DİLMEN / MİLLİYET: CANER VE ELANO
  G.Saray takımının coşkusu, arzusu müthişti. Çok istekliydiler maçın başından itibaren. Ama organizasyon eksikliğinin devam ettiğini gördük. Hücum organizasyonları zayıf. Bireysel yeteneklerle iş yapmaya çalışıyor. Bireysel anlamda biraz Caner, maçın tamamında Elano iyi oynadı. Diğer oyuncular ise kapasitelerinin altında kaldı. Sonuçta ilk maçtaki 2-1'lik avantajını koruyan Antalya zoru başardı. Gezer ise iyi maç yönetti.

  ERMAN TOROĞLU / HÜRRİYET: BİR SANTRFORU BİLE YOK!
  G.Saray 4 gol attı, 4 gol yedi, elendi. Senin kurduğun kadro ile rakibin kadrosunu kıyasla, harcadığın paraya, bir de yediğin gollere bak. Bu şartlarda Antalyaspor'a eleniyorsan ağlamayacaksın. Mehmet Topal'la Mustafa Sarp yan yana oynadıklarında ikisi de aynı işi yapıyorlar. Yani ikisi bir elma. Sezen Aksu diyor ki "Bir kedim bile yok." G.Saray da diyor ki "İki tane ön liberom var ama hâlâ bir santrforum yok."

  GÖKMEN ÖZDEMİR / VATAN: ESAS ŞİMDİ BAŞLIYOR
  G.Saray bu sezon Antalya ile 3 maç yaptı, 6 gol yedi. İki takım arasındaki kalite farkı normal şartlar altında bu sonucu doğurmaz. Siz takım planlamanızı yanlış yaparsanız, Antalya'ya ve diğer rakiplerinize aynı şansı verirsiniz. Bu kadar yıldız oyuncuya rağmen oyuna ağırlığını koyabilecek bir futbolcu çıkmıyor 11'den. Madrid karşısında içinde bulunulan durum sahaya nasıl yansıyacak? Esas şimdi büyüklük sınavından geçecekler.  TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

  TÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN PAHALI TRANSFERLERİ

  DÜNYANIN EN İYİ SAMBACILARI

  HANGİ TAKIM HANGİ TARİHTE KURULDU?
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN