Adnan Polat'tan bir 'ilk'

Cumartesi 13.02.2010 08:47

İki yıldır Galatasaray'ın başkanlığını yapan ve her kesimin takdirini toplayan Adnan Polat, "pes" dedirten bir icraata imza attı...

Bir ilke imza atan Adnan Polat, 10 yıldır kullanılmayan ve depolara atılmış hurdaları toplatarak sattırdı.

Sadece Florya Tesisleri'nin çatısından 2 milyon TL'lik hurda çıkarken, toplam gelir tam 5 milyon TL'yi buldu
.
Polat, 10 yıldır kullanılmayan ve depolara atılmış hurdalardan Sarı-Kırmızılı kulübe tam 5 milyon TL kazandırdı. "Hurda Operasyonu", Hasnun Galip'teki kulüp binası ile Florya, Kalamış ve Küçük Çekmece tesislerinde yapıldı. Başkan Polat'ın görevlendirdiği yetkililer, bu 4 merkezdeki hurdaları toplayarak satışa çıkardı.

Transfer paraları hurdadan

Satıştan 5 milyon TL gibi inanılmaz bir kazanç sağlanırken sadece Florya Tesisleri'nin çatısından 2 milyon TL değerinde hurda çıkartıldığı öğrenildi. Müthiş bir yöneticilik başarısına imza atan Galatasaray Başkanı Adnan Polat böylece çok eleştirilen ara transferlerin maliyetini de hurdalardan karşılamış oldu.

Bedavaya çöp bile yok!

Başkan Polat'ın bundan böyle kulüp eşyalarının envanterini istediği ve yapacağı liste ile hurdaların tek depoda toplanmasını sağlayacağı da gelen haberler arasında. Bazı değerli eşyaları açık artırma yoluyla taraftarlara satışa çıkarmanın planlarını da yapan Polat'ın yakın çevresine, "Bundan böyle bu kulüpten bedavaya bir çöp bile çıkmayacak" diye konuştuğu da öğrenildi.

IVANOVIC GÖZ KAMAŞTIRDI

ENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

FUTBOLCULAR NASIL KADINLARLA BİRLİKTELER?

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ

İŞTE BÜYÜKLERİN BAŞINI AĞRITACAK FUTBOLCULAR

FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN