Galatasaray'ı övdü

Cumartesi 13.02.2010 11:15

Galatasaray ile önümüzdeki perşembe günü evinde karşılaşacak olan Atletico Madrid takımı Ciudad Deportiva de Atletico de Madrid'de yaptığı antrenmanla hazırlıklarına devam etti.

18 Şubat akşamı Vicente Calderon Stadyumu'nda Galatasaray ile UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk karşılaşmasına çıkacak olan Atletico Madrid takımı Kral Kupası karşılaşmasından hemen sonra izin yapmadan antrenmanlara devam etti. Kondisyon ağırlıklı geçen kısa antrenman sonrası bir basın açıklaması yapan Madrid ekibinin Arjantinli yıldız oyuncusu Sergio Kun Agüero, rakipleri Galatasaray'dan çekinmediklerini ama çok zorlu bir karşılaşmanın kendilerini beklediğini açıkladı.

"EYVAH G.SARAY'DAN BETER OLUYORUZ" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kun; "Galatasaray gerçekten zorlu ve sert bir ekip, bu yüzden karşılaşmanın nasıl bir skorla sona ereceğini söylemek çok zor. Çünkü oldukça güçlü bir ekibe karşı oynuyoruz" dedi.

Frank Rijkaard'ın İspanyol futbolunu ve Atletico Madrid'i yakından tanımasının kendileri için bir dezavantaj olup olmayacağını sorulması üzerine Kun; "Zaten Avrupa Kupaları her zaman zorlu karşılaşmalara sahne oluyor ve bizler zorlu rakiplere karşı oynamaya alışkın futbolcularız. Bildiğiniz gibi Galatasaray maçından önce hafta sonunda dünyanın en iyi kulübü olan Barcelona'ya karşı lig mücadelesi vereceğiz. Buda bu karşılaşmaya ne kadar hazır olduğumuzu herkese gösterecek. Hem burada hem de İstanbul'da turu geçmek için elimizden geleni yapacağız." şeklinde karşılık verdi.

GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

FUTBOLCULAR NASIL KADINLARLA BİRLİKTELER?

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ

İŞTE BÜYÜKLERİN BAŞINI AĞRITACAK FUTBOLCULAR

FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN