G.Saraylılar Londra'da toplandı

Pazar 14.02.2010 15:21

İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan Galatasaraylılar, İngiltere Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenen baloda biraraya geldi.

International Britannia Otel'de gerçekleştirilen baloya, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yalçındağ, Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Bahadır Kaleli ve eşi Serra Kaleli, İngiliz milletvekilleri Andy Love ve Joan Ryan ile çok sayıda davetli katıldı.

DÜNYANIN EN SEKSİ SPORCULARI

10 NUMARAYI HAKETMEYEN FUTBOLCULAR

İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR

BUNLAR DA SOYUNAN SPORCULAR

Londra'daki sarı-kırmızılı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği ve sanatçı Coşkun Sabah'ın sahneye çıktığı baloda, Adnan Şenses de davetliler arasında yer aldı.

Galatasaraylı Yönetici Murat Yalçındağ, burada yaptığı konuşmada, yurt dışında yaşayan Galatasaraylı taraftarların gururunu İstanbul'daki çalışmalarıyla pekiştirmeye uğraştıklarını belirterek, ''Sizin başınızın hep dik, göğsünüzün de önde olması için çaba harcıyoruz'' dedi.

ALMAN BASINI "GİDİYOR" DEDİ

Başkonsolos Bahadır Kaleli de Galatasaray'ın Türkiye'nin en köklü takımlarından biri olduğunu ifade ederek, ''Birçok konuda önderlik etmiş çok seçkin bir kurum. Galatasaray, her Türk insanının göğsünü kabartan büyük başarılara imza atmıştır. UEFA şampiyonluğu, Türkiye'nin dünyaya tanıtılmasına büyük katkı sağlamıştır. Bu nedenle Galatasaray camiasına şükran borçluyuz. Galatasaray'ın Türkiye'ye yeni sevinçler yaşatacağına eminiz'' diye konuştu.

İngiltere Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Mimoğlu ise İngiltere Galatasaray Futbol Akademisi'ni kurmayı ve sarı-kırmızılı takımın lisanslı ürünlerini Londra'ya getirmeyi planladıklarını söyledi.

Galatasaray'ın başarılarıyla Türkiye'yi gururlandırdığını dile getiren Mimoğlu, Galatasaray ruhunu İngiltere'de yaşatmak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Baloda dernek başkanı Mimoğlu, gecenin anısına yönetici Yalçındağ'a bir plaket verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN