‘Kader’de ayrılık var

Pazar 14.02.2010

Antalya yolculuğunda tek başına oturan ve yüzü gülmeyen Fildişili yıldızın sezon sonu ayrılma planları yaptığı belirtildi

Galatasaray'da Afrika Kupası'ndan geç dönerek şimşekleri üstüne çeken ve 2. yarıya formsuz başlayan Abdul Kader Keita içine kapandı. Fildişili yıldız, Antalya yolculuğu sırasında 'yalnız adamı' oynadı. Takımın yabancı oyuncuları Franco, Jo, Santos, Elano ve Neill havaalanında birlikte sohbet ederken, Keita tek başına bir köşede müzik dinledi. Eski neşesinden eser kalmayan yıldızın, eleştiriler ve kankası Nonda'nın gidişi nedeniyle küstüğü ifade edildi.

ALMAN BASINI "GİDİYOR" DEDİ

Bana kulüp bul!
Everton'dan teklif alan ve İngiltere'de futbol oynamak istediğini dile getiren Abdul Kader Keita'nın sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılma planları yaptığı ileri sürüldü. Takımda kimseyle eskisi gibi samimi olmayan Fildişili yıldızın, menajerine, "Ben Nonda ile her şeyimi paylaşıyordum. Neden gönderildiğini anlamış değilim. Ama artık yalnızım. Sezon sonu ben de ayrılmak istiyorum. Yönetimle görüş ve bana kulüp bul" dediği öğrenildi.

EN SEKSİ TÜRK SPORCULAR

SPORUN EN SEKSİ ANLARI

DÜNYANIN EN SEKSİ SPORCULARI

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN