Web Sürümüne Geç

  ‘Kader’de ayrılık var

  Cumartesi 14.02.2010

  Antalya yolculuğunda tek başına oturan ve yüzü gülmeyen Fildişili yıldızın sezon sonu ayrılma planları yaptığı belirtildi

  Galatasaray'da Afrika Kupası'ndan geç dönerek şimşekleri üstüne çeken ve 2. yarıya formsuz başlayan Abdul Kader Keita içine kapandı. Fildişili yıldız, Antalya yolculuğu sırasında 'yalnız adamı' oynadı. Takımın yabancı oyuncuları Franco, Jo, Santos, Elano ve Neill havaalanında birlikte sohbet ederken, Keita tek başına bir köşede müzik dinledi. Eski neşesinden eser kalmayan yıldızın, eleştiriler ve kankası Nonda'nın gidişi nedeniyle küstüğü ifade edildi.

  ALMAN BASINI "GİDİYOR" DEDİ

  Bana kulüp bul!
  Everton'dan teklif alan ve İngiltere'de futbol oynamak istediğini dile getiren Abdul Kader Keita'nın sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılma planları yaptığı ileri sürüldü. Takımda kimseyle eskisi gibi samimi olmayan Fildişili yıldızın, menajerine, "Ben Nonda ile her şeyimi paylaşıyordum. Neden gönderildiğini anlamış değilim. Ama artık yalnızım. Sezon sonu ben de ayrılmak istiyorum. Yönetimle görüş ve bana kulüp bul" dediği öğrenildi.

  EN SEKSİ TÜRK SPORCULAR

  SPORUN EN SEKSİ ANLARI

  DÜNYANIN EN SEKSİ SPORCULARI

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN