Evet de Sutter

Pazartesi 15.02.2010

Sarı-kırmızılı yönetimin, Anderlecht'te forma giyen Tom De Sutter ile yakından ilgilendiği ve ikna etmek için yoğun çaba harcadığı bildirildi

Yollara düştü
Baros'un sakatlığı, Nonda'nın gönderilmesi ile forvet krizine giren Galatasaray, gelecek sezon da aynı sorunu yaşamamak için kolları şimdiden sıvadı. Başkan yardımcısı Haldun Üstünel yeniden Avrupa'ya açılırken, sarı-kırmızılı ekibin Anderletch'te forma giyen Tom De Sutter'le ilgilendiği ifade edildi.

TUGAY KERİMOĞLU'NUN İNANILMAZ GERÇEKLERİ

KAPTAN ARDA TURAN NE ZAMAN GİDECEK?

Sıcak bakıyor
Üstünel'in Belçikalı'yı ikna etmek için yoğun çaba harcadığı öğrenildi. 2013'e kadar sözleşmesi bulunan De Sutter ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve oyuncu ile anlaşılması halinde Galatasaray'ın Anderlecht'le masaya oturacağı kaydedildi. Cimbom, Sutter için 5 milyon euro'yu gözden çıkardı.

GALATASARAY ATEŞ ÇEMBERİNDE... NEDEN Mİ?


Holsbeeck: Etik değil
Galatasaray De Sutter ile görüşmelerini sürdürürken, Anderlecht yöneticisi Herman Van Holsbeeck sarı-kırmızılı yöneticileri, oyuncunun kafasını karıştırmakla suçladı: "Basında De Sutter'in Galatasaray'a gideceği yazılıyor. Ama bize gelen bir teklif yok. Türkler'in anlaşması olan bir oyuncu ile görüşmesi etik değil."

ŞEVKET ARSLAN


TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARI

ONLAR TÜRKİYE'NİN EN İYİ DEFANS OYUNCULARI

İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA