Web Sürümüne Geç

  Evet de Sutter

  Pazar 15.02.2010

  Sarı-kırmızılı yönetimin, Anderlecht'te forma giyen Tom De Sutter ile yakından ilgilendiği ve ikna etmek için yoğun çaba harcadığı bildirildi

  Yollara düştü
  Baros'un sakatlığı, Nonda'nın gönderilmesi ile forvet krizine giren Galatasaray, gelecek sezon da aynı sorunu yaşamamak için kolları şimdiden sıvadı. Başkan yardımcısı Haldun Üstünel yeniden Avrupa'ya açılırken, sarı-kırmızılı ekibin Anderletch'te forma giyen Tom De Sutter'le ilgilendiği ifade edildi.

  TUGAY KERİMOĞLU'NUN İNANILMAZ GERÇEKLERİ

  KAPTAN ARDA TURAN NE ZAMAN GİDECEK?

  Sıcak bakıyor
  Üstünel'in Belçikalı'yı ikna etmek için yoğun çaba harcadığı öğrenildi. 2013'e kadar sözleşmesi bulunan De Sutter ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve oyuncu ile anlaşılması halinde Galatasaray'ın Anderlecht'le masaya oturacağı kaydedildi. Cimbom, Sutter için 5 milyon euro'yu gözden çıkardı.

  GALATASARAY ATEŞ ÇEMBERİNDE... NEDEN Mİ?


  Holsbeeck: Etik değil
  Galatasaray De Sutter ile görüşmelerini sürdürürken, Anderlecht yöneticisi Herman Van Holsbeeck sarı-kırmızılı yöneticileri, oyuncunun kafasını karıştırmakla suçladı: "Basında De Sutter'in Galatasaray'a gideceği yazılıyor. Ama bize gelen bir teklif yok. Türkler'in anlaşması olan bir oyuncu ile görüşmesi etik değil."

  ŞEVKET ARSLAN


  TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

  BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARI

  ONLAR TÜRKİYE'NİN EN İYİ DEFANS OYUNCULARI

  İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN