Savaş başladı

Çarşamba 17.02.2010

Adnan Öztürk adaylığını dün resmen açıklarken, başkan Adnan Polat kulis çalışmalarını hızlandırdı

Devler ligi kupası
Galatasaraylı eski yönetici Adnan Öztürk, mart ayında yapılacak kongrede kulüp başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Point Otel'de basın toplantısı düzenleyen Adnan Öztürk, hedeflerinin, müzelerinde tek eksik kupa olan Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kazanmak olduğunu söyledi.

İŞTE GİO'YU BUNALIMA SOKAN GÜZEL

"RİJKAARD FOS ÇIKTI"

GALATASARAY KİMİN İÇİN BASTIRIYOR?

Borcu bitireceğiz
Öztürk, "2 sene içinde banka borçlarını tamamını kapatmış, diğer borçlarını dünyadaki başarılı kulüp ve şirketlerin kabul edilebilir seviyesine çekmiş, hiçbir mal varlığını satmadan bunları yapmış hale gelmeyi hedefliyoruz. Yola son derece hazırlıklı olarak çıktık" diye konuştu.

HANGİ ÜNLÜ HANGİ TAKIMI TUTUYOR?

Şifreyi açacağız
Adnan Öztürk, "Galatasaray Televizyonu, internet sitesi, dergisi, tüm genel kurul üyelerine, taraftarlarına, dostlarına açılacak. Galatasaray Televizyonu'nun şifresini açacağız" diye konuştu. Öztürk, Galatasaray Adası'nı geri alıp, üyelere hizmete sokacaklarını da sözlerine ekledi.

Aidatları ödedi
Kongreye sayılı günler kala başkan Adnan Polat, kulis çalışmalarına hız verdi. Polat kendi otelinde seçim ofisi açarken, buradaki çalışmaları kardeşi Murat Polat'ın yönettiği öğrenildi. Galatasaray başkanının, 2 bin kongre üyesinin aidatını cebinden ödediği de gelen haberler arasında.

'Ağar' görüşme
Polat'ın, güçlü isimleri listesine sokabilmek için büyük çaba sarfettiği belirtildi. Adnan Polat'ın, eski içişleri bakanı Mehmet Ağar ile görüşmelerini sıklaştırdığı, ünlü televizyoncular Mehmet Ali Birand ve Ali Kırca'yı da listesine almak için bir araya geldiği ifade edildi.

Atletico önemli
Galatasaray'ın Antalya kampına kongre çalışmaları nedeniyle katılamayan Adnan Polat'ın, Atletico Madrid karşılaşmalarına büyük önem verdiği biliniyor. Avrupa'da tur atlayarak seçime girmeyi hedefleyen Polat böylece elini kuvvetlendirmek istiyor.

FUTBOLUN KAYMAĞINI YİYEN 50 ADAM

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

DÜNYANIN EN İYİ FORVETLERİ

KADIKÖY'DE GALİBİYET GÖREMEYEN ASLANLAR!

TÜRK FUTBOLUNUN EN İYİ OYUNCULARIYükleniyor
BİZE ULAŞIN