Barış: Yediğimiz gol yıktı

Pazar 21.02.2010 22:05

Galatasaraylı futbolcu Barış Özbek, Frank Rijkaard'ın verdiği taktiği iyi uyguladıklarını ve önde girdikleri son dakikalarda yedikleri golün kendilerini yıktığını söyledi.

Barış, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş ile çok zor bir maç oynadıklarını kaydederek, ''Beşiktaş maça çok hızlı başladı. İlk yarıda iki takımda da gol pozisyonu vardı, ama atamadı. Biz ikinci yarıya iyi başladık ve golü bulduk. Son dakikalarda da golü yedik ve bu bizi yıktı. Üzgünüz'' dedi.
''Jo'nun oyuna girişiyle daha atak oynadığınızı düşünüyor musunuz?'' şeklindeki soru üzerine Barış, ''Doğrusu Arda gerçek bir forvet olmadığı için orada bir zorluk çekiyoruz. Jo girdikten sonra ileriye daha iyi çıkabildik. Jo'nun boyu uzun olduğu için topu iyi tutabiliyor. Kafaya iyi çıkabiliyor. Bizi rahatlatıyor'' ifadesini kullandı.

DERBİDEN FOTOĞRAFLAR

Barış, ilk yarıda kaçırdığı pozisyonla ilgili olarak da, ''Elano çok iyi bir koşu yaptı. Bunu sezdim ve ileri çıkıp kafayı vurdum. Ben düşüncemde, topu içeride gördüm. Düşüncemde bunu yaptım, ama gerçek hayata geçiremedim'' şeklinde konuştu.

Maçta teknik direktör Frank Rijkaard'ın taktiğini iyi uyguladıklarını kaydeden Barış, ''3 gün önce 4 saate yakın uçak yolculuğu yaptık. Biraz yorgunluk vardı. Ama 85. dakikaya kadar skorda biz üstündük'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN