2 puanı baraja gömdük

Salı 23.02.2010

"Yediğimiz golde baraj kuramadık. Haldun bile daha iyi baraj kurardı. Topal'ın düşürülüşü penaltı. Holosko'nunki gol değil"

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Beşiktaş derbisinde galibiyeti 'baraj hatası' yüzünden kaçırdıklarını söyledi. Önceki günkü maçın ardından Haldun Üstünel ile protokol tribünündeki televizyondan karşılaşmanın özetini izleyen Polat, ilginç değerlendirmelerde bulundu. Yedikleri golden önce ortayı yapan Tello'nun önüne baraj kurulmamasının hata olduğunu belirten başkan, "Haldun, sen bile daha iyi baraj kurdurursun. Böyle gol yenmez! 10 dakika daha dayanamadık" dedi.

GALATASARAY'IN TRANSFER REKORLARI

GALATASARAY'IN EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

ALİ TURAN MECBUREN GALATASARAY'A...

I LOVE YOU HAGİ

Çizgiyi geçmedi
Tartışmalı pozisyonları da tekrar izleyen Adnan Polat, İbrahim Toraman'ın Mehmet Topal'ı ceza sahası içinde 'kündeye getirmesinin' penaltı olduğunu ifade etti. Leo Franco'nun kale çizgisi üzerinde kontrol ettiği Holosko'nun kafa şutunda ise topun çizgiyi geçmediğini ve kararın doğru olduğunu savundu. Takımda en çok Elano'nun performansını beğenen Polat, "Bu ay en zor ayımız. Atletico Madrid maçını da kazasız atlatırsak kongreyi keyifle yaparız" diye konuştu.


GOL ATAMAYAN GOLCÜLER

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

4 BÜYÜKLER BU FUTBOLCULARI ALDIKLARINA PİŞMAN OLDULAR

İŞTE AVRUPA'YI SALLAYAN MÜSLÜMAN FUTBOLCULAR

ARDA TURAN, SEMİH VE EMRE BELÖZOĞLU'NUN İKİYE KATLADI


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN