Web Sürümüne Geç

  Ali Turan'ın eli mahkum

  Salı 23.02.2010 13:08

  Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki ile bir araya gelen Ali Turan'ın, "G.Saray'a gitmekten başka çarem yok. Protokol imzaladım. Gitmezsem 5 milyon Euro tazminat öderim" dediği iddia edildi Ali Turan'ın eli kolu bağlı

  Kayserispor ile sözleşmesi devam ederken Galatasaray yöneticileri ile gizlice bir araya gelen ve masaya oturan ve daha sonra kadro dışı bırakılan Ali Turan, Onursal Başkan Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi. İşte bu görüşmenin ardından gelen iddialara göre Ali Turan'ın, Özhaseki'ye, "Elim kolum bağlı. Galatasaray ile protokol imzalarım. Bu protokole uymazsam 5 Milyon Euro tazminat ödemek zorunda kalırım" ifadesini kullandı.

  TFF'den açıklama gelmedi

  Galatasaray, Ali Turan'ın transferinde devre arasında yapılan görüşmelerde Kayserispor Yönetimi'nin istediği 500 bin Euro'luk ücreti vermeye yanaşmamış ve ve bu futbolcunun sezon sonunda serbest kalmasını beklemeye karar vermişti. Öte yöndan Kayserispor Kulübü'nün de Ali Turan ile yaptığı anlaşmada TFF'ye düşük rakamlı bir sözleşme gönderdiği ve bu yolla vergi kaçırdığı da iddia edilmişti. Türkiye Futbol Federasyonu ise henüz bu konuda bir açıklama yapmadı.

  4 BÜYÜKLER BU FUTBOLCULARI ALDIKLARINA PİŞMAN OLDULAR

  İŞTE AVRUPA'YI SALLAYAN MÜSLÜMAN FUTBOLCULAR

  ARDA TURAN, SEMİH VE EMRE BELÖZOĞLU'NUN İKİYE KATLADI
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN