Kıskandıracak

Çarşamba 24.02.2010

"Yakında bomba bir transfer açıklayacağız. 4 puan geriden gelip, zirveye oturduk. Şampiyonluğun en büyük adayıyız"

Galatasaray, piyasada olan Sportif A.Ş. hisselerini geri alabilmek ve dünya çapında bir yıldız transferi yapabilmek için, 5 bankadan toplam 70 milyon dolar tutarında, 1.5 yılı geri ödemesiz 6.5 yıl vadeli tarihi bir kredi anlaşmasına imza attı. Adnan Polat, çok yakın bir tarihte dünya çapında yıldız bir oyuncu transferini açıklayacaklarını belirterek, "Bütün Avrupa bizi konuşacak. Galatasaray'ın ne kadar kaliteli isimleri kadrosuna katabileceğini bir kez daha herkese göstermek istiyoruz. 4 puan geriden gelip, zirveye oturduk. Sakat oyuncular da iyileşince şampiyonluğun en büyük adayıyız" dedi.

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI SOYUNDU! TIKLA VE GÖR

ARDA FENER'E GİDER Mİ?

GALATASARAY'A GELEN EN İYİ YABANCI KİM?

İŞTE RİJKAARD'IN SİLDİĞİ YILDIZ FUTBOLCU


600 milyon dolar cepte
Sarı-kırmızılıların başkanı, "Sportif A.Ş'nin yapısının Galatasaray için bir kanser olduğunu söylemiştik. Çok uzun uğraşlardan sonra gerekli finansmanı da temin etmiş olduk. SPK'ya müracaatımızı yaptık. Hisse başına 116 TL olarak belirledik" dedi. Galatasaray'ın Sportif A.Ş. ile ilgili anlaşmalarının 20 yıllık dönemi kapsadığını belirten başkan Polat, hisse senedi geri alımlarıyla bu dönem için 600 milyon dolarlık kaynağın kulüpten çıkışını engelleyeceklerini belirtti.

EN KOMİK FUTBOLCU SAKATLANMALARI

Güneş ışığını görüyoruz
Başkan Polat, daha önce söylediği "Tünelin ucundaki ışığı görüyoruz" sözünü geliştirerek, "Bu kez tünelin ucundaki güneş ışığını görüyoruz" ifadesini kullandı. Adnan Polat sözlerini şöyle sürdürdü: "Tünelin ucunda ışığı görüyoruz. Bu ışık trenin ışığı mıydı, belli değildi. Ama şu anda tünelin ucundaki güneş ışığını görüyoruz. Sıkıntılardan kurtulacağız. Biz taraftarın desteğiyle bu tünelden çıkacağız. GS Bonus üye sayısının 500 bine ulaşmasını bekliyoruz."

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI SOYUNDU! TIKLA VE GÖR

Süper yıldızlar aldık
Adnan Polat, yaptıkları transferlerle ilgili olarak ise "Transferin en iyisini Galatasaray'ın yaptığını düşünüyorum. Bunu, transfer oluşurken medya ve taraftarın gösterdiği ilgiden de görüyoruz. Şu anda Galatasaray'da, Dünya Kupası'nda oynayacak 5 milli takımın oyuncuları var, hepsi de dünya yıldızı. Büyük paralarla transfer yapmayı herkes becerebilir, önemli olan parasız transfer yapmak, biz bunu en iyi şekilde gösterdik. Haldun Üstünel tam bir sihirbaz" diye konuştu.

ARDA FENER'E GİDER Mİ?

F.Bahçe'yi rahat geçtik
Polat, ruhsatı çıkan Riva arazisinden 700 milyon doların üstünde hasılat elde etmeyi düşündüklerini ifade etti. Bu parayı futbol için kullanmayacaklarını anlatan G.Saray başkanı, elde edilecek gelirin kulübün gelecekte oluşturacağı gayrimenkul yatırım ortaklığı oluşumunun sermayesini oluşturacağını kaydetti. Polat, "GS Bonus'ta 2 yılda 30 bine ulaşan Fenerbahçe'yi, 2-3 ayda 60 bine ulaşarak geçtik. Devamını bekliyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.MESSİ: "HAYATIMI RİJKAARD'A BORÇLUYUM"

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ


AVRUPA'DAKİ LEJYONERLERİMİZ!

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI!


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN